Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog végre megváltozni...

Mikor fog végre megváltozni ez az egész?

Figyelt kérdés

12 hetes a gyerekem. Haza hoztuk a kórházból, 3 hétig minden rendben volt, csak enni kelt fel éjjel, kiságyba aludt, a hangját nem lehetett hallani. Viszont ekkor kiegészítésként tápszert kellett adnom, majd egyre többet. Majd teljesen tápszeres lett. Hasfájós lett, de számítottam is rá. Nagyon sok féle tápszert próbáltunk, espumisan cseppeket és gaia cseppeket is kap. Szoktunk biciklizni is a lábaival. Emiatt eléggé nyűgös baba lett. A hasfájás mérséklődött, szinte elmúlt, már csak néha jön elő. Viszont a nyűgösség megmaradt. Csak kézben van el, vagy a babakocsiban, de van amikor ott is nyűgös. Éjszaka kel enni, de vagy 1 óra mire vissza altatom.


Köztünk alszik, mert mikor hasfájós volt nagyon, csak úgy aludt, ha simiztem a pociját, most meg már ide szokott és igazából nekünk is jobb, ha megébred, visza altatjuk.


Mikor fog elmúlni ez a nyűgösség? Ha elkezdek majd hozzátáplálni, akkor jobb lesz? A tápszer miatt ilyen? Miért nem boldog baba? Alig tudok kifacsarni belőle egy egy mosolyt.Ha le merem rakni, folyamat beszélni kell hozzá, hogy ne bőgjön. Tudom, egy baba nem hisztizik, de ő konkrétan őrjöng. Kapar, rúgdos, nem sír hanem csak visít. Teljesen hulla vagyok már. Megint 4-től fent van és már mindent próbáltam, komolyan mindent, hogy neki hogy jó. Sehogy. Fekszik és örjöng. Mit csinálok rosszul?


2020. jan. 17. 05:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és újabban megeszi a tápszer adag felét, onnantól fintorgás, szenvedés, sír evés közben, de ha elveszem akkor is sír mert éhes.
2020. jan. 17. 06:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Biogaia nalunk sosem használt...


Mire elmúlt a pocak jött a fogzás.



A hozzátáplálás rontott a helyzeten..

De nálunk az alvással csak jésőbb lett gond.

Unokatesóékbál 8 hónaposan lett jó, 5 hónapos kortól kezdték a hozzátáplálást..gehát nem függ össze.

Nekik van kicsi is.. azonnal jó alvó volt

Anyatejes napközben nyűgös.


Úgyh erre nincs recept.

2020. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Basszus, köszi
2020. jan. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!