Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlott gyermeked első...

Hogy zajlott gyermeked első szülinapja és milyen ajándékot kapott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


16.-án töltötte a kisfiam az 1 évet. Jól telt. Kapott egy dömpert, egy készségfejlesztő kisasztalt, ruhanemüket meg volt nagyszülő aki egy kis pénzt adott, hogy nézzünk neki valamit.

Elénekeltük neki a Boldog szülinapot majd mindhárman elfújtuk a gyertyáját és utána megkapta az ő kiscsi tortáját amit csak azért neki sütöttem, hogy meggyurmázza. Tetszett is neki. :)

2010. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Júniusban volt a szülinapja.

még májusban kapott egy simba zenélő farmot (nem bírtuk kivárni vele a szülinapját).

Plusz egy pancsolót kapott még.

Keksztortát készítettem, volt gyertya és ennyit.

Tesóméktól úszóbugyit kapott, egyik nagyiék az első cipőbe pótoltak és még egy kis vízi játékot adtak, másik nagyi pólót, úszógumit meg babát hozott, sógornőméktől ruhát és pólót kapott és virágot (!), másoktól semmit. Se a másik nagyapától, se a sógoréktól.

2010. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Akkor ezek szerint nem csináltatok belőle nagy ügyet? Mármint az ünneplésből? Babazsúr vagy ilyesmi?

2010. júl. 22. 17:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk többszörös ünneplés volt. A születése napját csakis vele töltöttem. Még reggel, ébredése előtt megnéztem a videót, a képeket, amik születésekor készültek. Utána egész nap csak az övé voltam, nem foglalkoztam házimunkával, kisétáltunk az állatkertbe, játszótérre mentünk, összebújva aludtunk délután, stb. Este eljöttek a nagyszülők is felköszönteni, majd egy másik délután néhány kis barátját hívtuk babazsúrra- nyár lévén igazi "medencés buli" volt nekik. Édes volt a pancsolóban egy rakás egyéves, úszópelusos apróság! :-))
2010. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
csak a keresztszülei voltak, kapott tortát meg egy babát, ennyi volt
2010. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell tul nagy bulit csapni hisz meg kicsi es a tul nagy felhajtas inkabb zavarja mint szorakoztatja,mi csak a keresztszuloket hivtuk meg es a nagyiek voltak ott,es a keresztszulok 2 kisgyereke szerintem ez boven eleg.Az ajandekunk pedig a torta volt es epito kocka mert szerette akkoriban a kockakat pakolaszni,ez eleg volt plussz meg kapott a keresztszuloktol es a nagyiektol is.amugy ahany eves a gyerek annyi gyereket szoktunk meghivni(altalaban egyel tobb sikerul de igy meg kello figyelmet tudsz forditani rajuk hisz ez a nap az ovek:)
2010. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendeztünk szülinapi zsúrt a kislányomnak:)És imádta.Imádta a felhajtást a sok ajándékot,természetesen csak a család volt jelen(köztük gyerekek is)de igy is voltunk kb 25en.Gyerekdalok lufik diszités:)Sztem mindenki egy picit gyereknek érezhette magát vele együtt:)jól skerült nagyon.

Ajándékok is változatosak voltak:ruhák, készségfejlesztők,mesekönyvek, egy kis kerti házikó,kis szék és kis asztal a szobájába.

Remélem a többi szülinapja is ilyen jól sikerül majd:)

2010. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is aktuális lesz augusztusban. Ti milyen tortát csináltattok neki? Olyat, amit már ehet az ünnepelt is!:) Hiába szeretnék babazsúrt, senki más babás anyukát nem ismerek.:((( Így a családtagok lesznek jelen.
2010. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Babazsúrt soha nem tartottam. Mindig a családdal, mamákkal, dédikkel, testvéremmel ünnepeltünk. Torta, lufik, tűzijáték a tortára, ajándékok. Egy évesen az alábbi ajándékokra emlékszem: CAM kisautó, képességfejlesztők, babák, ruhák, homokozó játékok.
2010. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálunk is augusztusban esedékes. Végül úgy döntöttem, több felvonás lesz.

Lesz rokonos és lesz babazsúr is. Úgyis imádják, ha sok ember van körülöttük. Ajándékot egy nagyot kapnak a családtól.

Torta kétféle lesz. Egy a fotók kedvéért, rajta gyertyával, talán katicás lesz, ezt mi, felnőttek jóízűen megesszük majd; és találtam a neten rizses alma-banán torta recept, ezt én elkészítem nekik.

2010. júl. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!