Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány keresztnevet adtatok/adná...

Hány keresztnevet adtatok/adnátok gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy ha egyet, akkor miért, és ha kettőt vagy többet, akkor miért? Köszi
2010. júl. 22. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányunknak 2 keresztneve van, az első nagyon jól hangzik a vezetéknevünkkel, a férjem kedvence volt, a másodikból én nem engedtem, így kettő neve lett a lányunknak.
2010. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nekünk is két keresztneve van de csak az egyiket használjuk

mert igy hangsúlyos ... igy tetszik

nekem is két keresztnevem van és nincs bajom vele...

2010. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyet adtuk. Hosszú a vezetéknév, és a hivatalos papírokon sem kell sokat írnia. Ha nem lesz megelégedve vele nagyobb korában, nyugodtan változtathat. Párom sokat szívott a dupla névvel és a hosszú vezetéknévvel, így neki is ez volt a véleménye.
2010. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is és kisfiamnak is két neve van.Az egyiket párom választotta a másikat én így nem volt gond mert olyan nevük lett amilyet mindketten szeretünk volna.Késöbb majd eldöntik meilyket szeretnék használni.
2010. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Két keresztneve van az első apa neve (viszi tovább)

a másodikat én választottam, hogy ha szeretné legyen választási lehetősége.

2010. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy keresztneve van a lányunknak, azért mert nekem kettő van és én nagyon sokat szívok vele mikor le kell írnom! :o)
2010. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Én maximum kettőt adnék,mert az még nekem belefér a "tetszik" kategóriába.

Ellenben, csak eyet adtunk a kislányunknak, és ha lesz még gyermekünk ő is egyet fog kapni, mert nagyon kevés név van,ami tetszik,és hát furán hangzik,de gyakorlatilag spórolunk.

Meg később neki is könnyebb lesz a hivatalos ügyeknél,mert sok helyen úgy kell aláírnod ahogy a személyidben van,és az túl hosszú lenne...

2010. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! 2 neve van a kisfiamnak, az egyik megszokottabb, a másik különleges.
2010. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egy keresztneve van,nem látom értelmét annak,ha több van...
2010. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Mind két kisfiamnak 2 neve van ,először azért,mert kettő tetszett,a kicsinek pedig azért adtunk kettőt,mert a nagynak kettő van,és persze azért is,hogy legyen választási lehetőségük később,mert én sem szerettem régebben a nevem.

2010. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!