Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babátoknak, gyereketeknek...

Ha a babátoknak, gyereketeknek zöld a szeme, hány hónapos korában vált kékből zölddé?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A szem szin kb 3 hós korában kezd el megváltozni és 1 éves koráig változhat. de ha 6 hós koráig nem változott semmit akkor tuti kék marad. de pl elkezd sötétülni és félévesen világosabb barna abból még lehet sötét barna 1 éves koráig.
2011. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom gyönyörű kék szemekkel született és most 13 hónapos korára barnult be. Így is szép, de nekem a kék jobban tetszett.
2011. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Párommal zöld szeműek vagyunk,a barnának szinte 0 % az esélye.Kb 75/25 % az esély,hogy zöld/kék legyen a baba szeme.Csak jó volna tudni,hogy végül is melyik. És érdekelne,kinek mikor derült ki.
2011. okt. 18. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Két éves múlt a lányom, épp a napokban néztem, hogy most már zöldebb, mint kék. Kicsinek kék volt, bár nem az a rikító világos, de kék.

Olyan barnás-zöldes. :o)

2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Általában 1-1,5 éves korra alakul ki a tényleges szemszín, bár a kék és zöldszeműeknél még alakulhat az árnyalat ezután is.


Kislányom 1 éves múlt, világoskék a szeme. Kb. 3 hónappal ezelőtt még jóval sötétebb volt. Mióta megszületett folyamatosan világosodott neki. Apának barna, nekem zöldes a szemem. Nem tudom, hogy fog-e még változni a lányom szeme, de szerintem igen. Az én kiskori képeimen is kék a szemem, de mikor nagyobb lettem bezöldült.

2011. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam másfél éves, olyan 1 éves koráig nem igen tudtuk megállapítani, milyen színű a szeme, most egyértelműen zöld.

Néha, ha nem olyan a kedve, álmos vagy izgatott, szürkés lesz.

2011. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 9,5 hónapos.Kb 6-7 hós korában kezdett szürkés-zöldes-kékes lenni a szeme.Olyan semmilyen konkrét szín, de gyönyörű.Mostmár inkább zöldnek látom, az dominál.

Előtte teljesen kék volt ugye.

A nagypapák szeme zöld, enyém kék, a páromé barna és arra számítottunk, hogy a lányunké is barna lesz:)

Nem lett igazunk egyenlőre, de ez még változhat.

Egy ismerős kiskölyök egyik napról a másikra ment át kékből barnába 16 hónaposan!

2011. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem igaz, hogy amilyen 1 éves korodban olyan fog maradni. Nekem 7 !!! évesen változott meg kékből zölddé. Szóval sohasem biztos.
2017. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!