Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vesztek a már járni tudo...

Hol vesztek a már járni tudo gyereketeknek, babátoknak megfizethető cipőt?

Figyelt kérdés
lányom 19 hónapos. néztem neki őszi-téli cipőt és a normálisak 13-19.000 Ft-ba kerül. Én ezt nagyon nagyon sokkalom. Jelenleg a lányom két havonta vált cipőméretet. Akkor télen 3 pár kell majd de kettő biztos, én ennyi pénzt nem tudok érte kiadni. Ti hogy oldjátok meg?
2011. okt. 11. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de itt Győrben van egy márka a FLORENS kézi készítésű cipők, és gyógytornász javasolta, tehát tényleg jók. Gyönyörű, magasítot szandált 4000-ért vettem a babámnak. Ha a neten rákeresel lehet hogy találsz más helyet is ahol árulnak, vagy odatelefonálsz. A téli cipő még nem tudom mennyi, de gondolom az se lesz olyan vészes.
2011. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Deichmannba szoktuk venni,5-6000-ért de van hogy akciós és akkor 3000 körül van!Szerintem nagyon jók, nem volt problémánk velük!
2011. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dunaújvárosban. neten nem akarok neki, csak olyant amit felpróbál, mert nagyon magas a lábfeje. Jártam már úgy, hogy vettem cipőt akcióba, hogy majd jó lesz, hát nem lett jó, mert nyomta a lábfejét
2011. okt. 11. 12:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Deichmann-ban szoktam kutakodni a kifutó/ utolsó páras termékek között, egy Elefanten bakancsot vettem pont tegnap 24-es méretben 4500-ért.

Vaterán és TeszVeszen is ki szoktam fogni vadiúj, sosem használt vagy 1-2x használt, bevált márkás cipőket (Clarks, Superfit, ELefanten elsősorban amiket mi használunk) és én max 4-5 ezer ft-ot vagyok hajlandó kiadni egy lábbeliért.

2011. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Deichmanban vettünk már elefanten cipőt 10.000-ért.

Két hét után jött le a gumirózása. Visszavittük, mire megjavítatták, már kicsi volt....

2011. okt. 11. 12:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Továbbra is a Superfitet ajánlom. Magas lábfejű gyerekeknek is jó. 4200 ft 2. osztályúnak besorolt (de nekünk első osztályú) Martfűn a bakancs, a csizma, a hótaposó, a Ledgero cipőboltban. Nem hiába van ezen a környéken nagyon sok gyerek lábán Superfit.
2011. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, mi a Decatlonban veszünk neki cipőt, és nem hittem volna, hogy van babacipőjük, bababakancsuk, de van és nagyon jók! Most domyos edzőcipője van a fiamnak, 2800,Ft volt, és szuper! tiszta adidas, nagyon márka. De van pl. quechua márkájú gyermekbakancsuk, hótaposójuk 4-5ezerért. én tutira ott veszem meg neki a téli dolgokat.
2011. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Éppen ma délelőtt vettem a kislányomnak a Deichmannban bundás bakancsot 3990-ért :) Befújom impregnáló spray-vel és vízálló lesz :) Simán megéri :)

Voltak jók 5-ért, 7-ért, 9-ért is.

2011. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk a Humanic-ban őszi cipőt a lányomnak. Itt mindig vannak afféle "kifutó modellek" bár csak pár darab minden méretből. Most egy adidast kapott 3500-ért,ami sztem nem volt olyan sok érte, ellenben a nem kifutó darabokkal amik 7000-nél kezdődtek.
2011. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi supy-t veszünk vagy salust,mindkettő jó a magas lábfejre, az én kisfiamnak is olyan a lába.
2011. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!