Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam nem hizik 2...

3 honapos babam nem hizik 2 hete, miert?

Figyelt kérdés
4100grammal szuletett, 100% anyatejes, igemy szerint szopizik.2 honapos statuszon 5700 gramm volt aztan 1 het mulva mar 5850, de azota semmit sem hizik pedig par nap mulva 3 honapos. Kaki, pisi rendben, kedve rendben, alszik eleget, nem bukik az atlagosnal tobbet. Tanacstalan vagyok, segitsetek.

#baba #nemhizik
2020. jan. 27. 03:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Voltunk tanacsadason pont a hizas elmaradasa miatt a vedononel es 1 cmt nott, tole kaptunk 1 hetet, hogy a 6 kgt elerjunk. Ha nem o potlast akar, en nem. Tejem van eleg boven, akkor iniabb nezetek labort neki, de azert itt meg nem tartunk. Remelem beindul :) Amugy mult honapban 4cmt nott es kozben akkor hizott is szepen 1 honap alatt.
2020. jan. 27. 17:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se pótoljatok. Nem olvasta a könyvet, h mennyit kell híznia. Van ilyen. Ha egy teljes hónapig semmi (kizárt), akkor lehet majd valamit gondolkodni.
2020. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hat en elfondolkednek a potlason,ha tovabbra sem hizik. Nalunk is volt anno egy idoszak,de akkor nem aludt szerencsetlen,egesz nap sirt ,nem tudtam elaltatni es emiatt nem hizott,nem nott. Ennyit szamit tenyleg az alvas,ezalatt novekednek Amint megoldodott,ismet megindult a sulya.
2020. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az altatassal bajom van nekem is de az mar 2 honapja. Nem alszik el ejfel elott, sot.. de aztan 8-10 orat egyben. Ugy latom megindult a hozas most legalabbis 130 grammot felszedett 6 nap alatt. Potolni nem fogok max lefejt anyatejjel mert fejni is tudok, van eleg tejem.
2020. jan. 30. 02:07
 15/15 A kérdező kommentje:
A hossza ellenorizve volt es 1 cmt nott, mikozben nem hizott.
2020. jan. 30. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!