Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kozos jatek mikortol lesz?

Kozos jatek mikortol lesz?

Figyelt kérdés
6,5 honapos a kislanyom es mar kerdezte a vedono, hogy tudunk e mar kozosen jatszani. Hat baromira nem. Most annyira hihetetlenul jol elvan a jatekaival hogy akar 40 percet is elszoszol magaban. Pedig meg nem is kuszik csak forog es a tengelye korul “kuszik” korbe korbe. Ha odaulok melle neha kitekint ram a nagy jatek kozben esetleg mosolyog is nyugtazz hogy megvagyok, ott vagyok meg, es kesz jatszik tovabb. Probalok vele kerek-koszonom-tessek jatekot jatszani de nem nagyon erti még😃 illetve suti suti pogacsat... de ugy erzem egyaltalan nem igenyli most a jelenletemet es nem is tudunk meg egyutt jatszani egyszeruen nem tart meg ott. Ez gond? Mikortol kell ennek az igenynek kialakulnia?

2020. jan. 27. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

1,5-2 évesen 😂

Vagy várj, neki az lesz az első jó játék, amikor mindent ledobál és várja hogy visszaadd. ;) Olyan 8 hónapos kortól.

2020. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz 2 és már tudunk kergetozni, bujocskazni olyan másfél évesen alakult ki nálunk. Előtte csak szét pakolt én meg mentem utána takarítani. Ezek a mondókák meg kukucs játékok sosem érdekeltek kicsiként.
2020. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedono okos kerdesei🤦‍♀️
2020. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mi számít közös játéknak. Ha a kukucs játék meg hasonlók is akkor kb bármikor sőt egy kis bohóckodásra akár már egy 3-4-5 hónapos is kapó lehet. Ha együtt akarsz babázni vagy autózni az még idő, olyan másfél éves kortól mondanám én is.
2020. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem babazni szeretnek egy 6 honapossal :) mint irtam, kerem-koszonom-tessek, hol a cica, utanzos jatek, ilyeneket kerdezett a vedono
2020. jan. 27. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!