Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontoznátok ezeket a pelenkáka...

Pontoznátok ezeket a pelenkákat 1-10-ig? Melyikről mi a véleményetek? Légyszi csak azokat, amiket tényleg kipróbáltatok!

Figyelt kérdés

DM babylove

Rossmann babydream

Pampers active baby

Papmers premium care

Libero

Lidl lupilu

Müller Beauty baby

Tesco Fred&flo


2020. jan. 29. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Dm 10/10, Pampers 10/6, Libero 10/9, lupilu 10/3, a többit nem próbáltam.
2020. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

DM - ezt használjuk, nagyon bevált, nem ázik át és árban is megfelel

Pampers active - nem mondom, hogy rossz, de vhogy nekünk nem vált be

Pampers prémium - nagyon bevált, csak kissé drága, így leszoktunk róla

Lidl - ezt is használjuk, nem rossz, árban sem, de azért elő szokott fordulni, hogy átazik

A többit nem próbáltuk.

2020. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, a Libero kimaradt, de az sem jött be, csak kipróbáltuk.
2020. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dm 10/10 rossmann 10/9 pamper prémium care 10/7 Lidl 10/4 eddig ezeket próbáltuk
2020. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

- DM - 10/10 Nagyon puha nem folyik ki a pisi második gyermekünknek is ezt vesszük

- DM ÖKO - 2/10 - kifolyik belőle a pisi

- Rossmann 9/10

- Pampers prémium care 10/10 - de mivel drága ezért inkább a Dm-est vesszük

- lidl - 9/10 - egy picit merevebb mint a Dm-es de ha valamiért nem tudunk menni a Dm-be mi Lidlben vesszük

Libero- 8/10 - kissé merev, nem olyan puha


Többit nem próbáltuk

2020. jan. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dm-10/2 nem ragad rendesen, kifolyik a pisi, és a gyereknek is kényekmetlen volt, tépte le magáról.


Pampers mindkettő :10/8 jó pelus volt, de baromi drága, sose ázott át, nem folyt ki belőle a kaki, gyerek is szerette.


Lidl: 10/10 a Pampers jobb, de ez sokkal olcsóbb. A pisi nem folyt ki soha, a kaki is csak akkor, ha nagyon sok jött és már nem bírta a pelus tartani. Ár érték arányban a legjobb.


Tesco 10/1 A legrosszabb pelenka. Kemény, mint a bűn, 10 percig nem tűrte meg a gyerek. Összevissza csúszkált rajta, mintha nem lenne jó a méret, ezáltal minden kifolyt.

2020. jan. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rossmann 10/9

Libero 10/10

Lidl 10/7

Pampers 10/5 (ez a legrosszabb márka amit próbáltam, mindegy melyik fajtája, az egyik túl vékony, a másikból kifolyik a pisi)

A Liberoban első gyereknél se csalódtam, most is azt használjuk a kicsinél. De a Rossmanos is nagyon jó.

2020. jan. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik egy erős 4es... Nálunk egyik sem vált be, egyik gyereknél sem. A fred&flo addig volt jó, ameddig meg nem változtatták. Pampers libero kiereszt. A lupilu még egész jó mondjuk 6pont, a müllert pedig nem használtam.
2020. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lupilu volt a legjobb. Bírta az éjszakát és nem volt jellemző a baleset vele. Libero majdnem olyan jó volt, de éjszakánként már necces volt és ahhoz meg drága. Tescoét próbáltuk még az olyan 10/7. DM pelenkáit nem szerettük.

A többit nem ismerem. Pampersből a végén bugyipelust használtunk, nappalra másfél/2 évesen jó volt, de nem jobb mint egyéb bugyipelenka márkák.

2020. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi is DM-eset használunk, ezek közül nekünk az jött be a legjobban, és az ára is jó. 10/10.

Rossmann se ázott át, de nagyon erős pisiszaga volt reggelre, 10/9

A pampers active baby most volt akciós, annyiba került, mint a dm-es, hát bánom, hogy megrendeltem, teljesen átázott reggelre. 10/2

Kb a tescos is ugyanilyen, reggelre átázott az is, de azért nappalra elhasználjuk. 10/2

Hátha valakit érdekel még rajtam kívül. :)

2020. jan. 30. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!