Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kipróbáltatok többféle...

Judyt77 kérdése:

Ti kipróbáltatok többféle tápszert? Szerintetek váltsak? Többi lent.

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányomat eddig szoptattam, az utóbbi időben kap esetenként tápszert is. Főként este és ha anyós vigyáz rá. Eddig Hipp HA Combiotik 1-et kapott, ami hamarosan elfogy. Úgy tűnik, szereti és nincs semmi baja tőle. Most már majd a 2-eset kell megvennem. De szerintetek kipróbáljak másfélét is? Van olyan, amit ajánlanátok, mert szerintetek jó illetve szerette a baba? És meddig adtatok tápszert egyáltalán? Köszi!
2014. máj. 30. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél 2-set, arra már nincs vagy csak minimális támogatás van, teljes áron meg igen borsos. Inkább válts, van sokfajta. Nekünk ami nagyon bejött a Humana Babyfit, 900ft receptre, 3 éves korig felírható, ezt ette amíg tápszeres volt.
2014. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg ezt is a dokim ajánlotta a babának. De nem tudom, hogy miért ezt. Egyébként még anyatejet is kap. De ugye egyértelmű, hogy szeretném azt is, hogy jó legyen neki, meg hogy fininek is találja, hogy szívesen egye. Ez ellen ugye abszolút nem ellenkezik, ezért gondoltam,hogy maradnék ennél. Vagy a tápszer mind ízlik nekik általában?
2014. máj. 30. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
az én lányom Humana Baby Fit-et eszik, ez banános. Egyedül ezt hajlandó megenni (többfélét próbáltunk). Felírja a doki 3 éves korig, 630 Ft/500 g
2014. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor az ugyanaz, mint az első válaszolóé. És recept nélkül is lehet venni? Mert ugye jön a hétvége, nekem meg ma vagy holnap elfogy a tápszer, ami itthon van. És ebben ugyanúgy van minden vitamin meg Omega 3 stb?
2014. máj. 30. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:

ugyan úgy benne van minden, igen. recept nélkül 1300.- kb.

az első válaszát nem figyeltem, bocsi :)

2014. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Itt olvasom, hogy eléggé csomósodik. Ki kell keverni.. ti is keveritek, vagy más praktikák?
2014. máj. 30. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
13hónapos kislányom a kezdetektől a Humana bab fit plust banánost kapja mi mindig úgy csináltuk hogy fel forraltuk a vizet és a felében össze ráztuk a tápszert az üvegben és utána öntöttük rá a többi vizet így nem lett csomós.
2014. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én szoba hőmérsékletű vízben keverem ki. rázom mint az állat, így nem csomós :D
2014. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! !
2014. máj. 31. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!