Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes tápszeres kisfiam...

4 hetes tápszeres kisfiam éjszaka így evett.23 óra-2 óra- 4.15- 6.15? Baj, hogy nem bírja ki mindig a 3 órát?

Figyelt kérdés
23 órakkor normal adagot evett,2 órakkor is, 4kor felkelt akkor csak kb. 50 milit. Próbaltam vissza altatni máskor máshogy de nem megy csak tápszerrel. Aztán 6kor megint normál adag.Járt igy vki? Probléma ez? Vagy ne agyaljak rajta? Csak elvileg a 3 órat ki kéne bírnia.
2020. febr. 2. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mindig pontosan ugyanannyi idő elteltével vagy éhes? És mindig ugyanannyit eszel? Mint az óramű? Nem? Akkor egy picike babának miért kéne?
2020. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, csak a védőnő problémazik rajta. Köszönöm a választ.
2020. febr. 2. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A védőnő egy idiota,már bocsánat.Tápszerrel is lehet igény szetint etetni.Könnyen meglehet h.csak szomjas szegény.Felforralt lehűtott vizet is ihat a tápszeres baba.Az én babám is nagyon változó hogy eszik.Van mikor kibír 5 órát evés nélkül,mert alszik.Eszem ágába nincs felébreszteni.Van mikor 2.5 órát bír ki.🤷‍♀️8 hetes.
2020. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom se várta ki a 3 órát. A gyerekorvos le is hurrogott miatta... Engem meg pont nem érdekelt, ha éhes a gyerek és még csak 2 óra telt az utolsó evés óta, jóhogy nem hagyom üvölteni még 1 órát szegényt.
2020. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mar a korhazban azt mondtak,h a 3 orat varja ki a tapszeres. Nekem kibirja,ejszaka cumit kap ,ha nimcs meg a 3 ora.es siman visszaalszik. Bar van kulonbseg az ehes siras es a hasfajos siras kozt. Ha ehes,nyilvan nekem sem alszik vissza,a hasa is felkelti hajnalban. De ha allandoan eteted,nem tud pihenni a gyomor,tobbet faj a pocija. Amugy baja nem lesz.
2020. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj a hasa, de nem alszik vissza se.
2020. febr. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!