Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos kisfiam harap,...

9,5 hónapos kisfiam harap, másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete rászokott arra,hogy harap. Felkéredzkedik ölbe, vagy csak odamászik hozzánk, és megharap. 5 foga van, most nő a hatodik. Lehet, hogy emiatt?

Nem hiszem, hogy tudatos. Mindig mondjuk neki, hogy ezt nem szabad, mert fáj, harapás helyett adjon puszit, vagy simogasson, és mutatjuk, hogy kell.

Nagyon sokszor előfordul ez napi szinten, a reakciónk mindig ugyanez. De egyelőre hiába.

Ha valakinél volt ilyen, hogy kezelte, és meddig tartott?



2020. febr. 2. 11:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem. Épp ma harapott a vállamba egy nagyot. Valahol számítottam rá, mert átölelt, áthajolt a nyakamon, és belemélyesztette a fogait a vállamba, mégis felkészületlenül ért.

Felkiáltottam, erre ő megijedt, és keserves sírásba kezdett. Alig tudtam megvigasztalni.

Én tényleg mindenre felkészültem (úgy, ahogy), de erre a harapós időszakra nem.

2020. febr. 3. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!