Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Háppy...

Mi a véleményetek a Háppy nevű pelenkáról?

Figyelt kérdés
Milyen minőségű? Melyik pelushoz hasonlítanád leginkább? A 35 Ft/db jó ár érte vagy drága?
2010. júl. 22. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ajándékba kaptunk annak idején egy jó nagy csomaggal, 3-as méretet, nagyon megörültem neki. De csak addig tartott az öröm, amíg ki nem bontottuk, a kislányomnak nagyon nem vált be. Merev és vastag, nem is gumis, szóval nem egy kényelmes, alig vártam, hogy elfogyjon. Elhasználta a lányom végül, mert kidobni luxus lett volna, de soha nem vennék ilyet. Leginkább a Lidl-es pelushoz hasonlít. (nem a jobb minőségű Toujours-hoz, hanem a gagyibb verzióhoz, annak talán Softino a neve, de nem vagyok benne biztos)

Szóval nem a legjobb, 35 ft-ért sem.

Kuponokkal, akciósan ki lehet fogni Liberot, Pamperst 37-38 ft-ért, az megéri szerintem, mert tényleg jó minőség.

2010. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt. Múltkor volt a tescoban is igen jó áron, de mire megint mentem már felvitték az árát. Szerintem jó, nekünk semmi baja nem volt. Csak arra figyelj, hogy azt hiszem ebből a márkából is van neilon borításu is, azt inkább nem ajánlanám, főleg most a melegben.Ha lenne megint 35 ft-ért biztos azt vennék.
2010. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is használtunk már és nekünk bevált,bár ha nem akciós akkor drága.Szerintem gumis a dereka is.Az Auchanba is lehet kapni.
2010. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban Szolnokon ezt használták,úgyh mikor le volt árazva a Tescoban vettünk 2 csomagot (1et fizet,2-t kap).Gondoltam olyan rossz nem lehet,ha az egész kórház ezt használja.Hát alig vártam h elfogyjon.Végül is tartotta amit tartania kell,ilyen szempontból nem volt rossz,de nem volt füle a csípőjénél,ahol rögzíteni kell,és ott rondán állt,és nagyon nehezen lehetett eligazítani rajta,hogy tutibiztos szivárgásmentes legyen.2 gyerek pelenkázásával kinlódtam annyit,mint 4 -ével.
2010. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!