Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bella Happy 14 hónaposnak....

Bella Happy 14 hónaposnak. Használ valaki? milyen?

Figyelt kérdés
Akciós lesz és 28Ft-ra jönne ki. most "zsákos" pelust használok, tehát nem márkásat vagy DM-est. Igaz szerencsére eddig sem volt gond, kiütés a pelusoktól. Megmerjem venni? Kinek hogy vált be? köszi
2011. okt. 19. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, méretre is jó nagy, én is azt szoktam venni. Megkérdezhetem, hol lesz akciós és meddig?
2011. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi :)


a tescoban 1-et fizet kettőt kap 21-3-ig. azaz már péntektől. aztán kiderül az ember kap e belőle. :/

te mamád mekkora? lányom 80cm és 10,5kg. eddig 4-est vettünk neki a pelusokból.

2011. okt. 19. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó.

mi egyébként narancssárga pampers sleep and paly-t használunk, de ha van akciós bella, szoktam azt is venni. vastagabb, mint a pampers, de gumis, jobban igazodik a babához. az éjszakát is kibírja. nálunk egyedül valami tescós-nejlonos pelustól lett kiütéses a babám, ettől nem.

2011. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az én mamám mekkora?????? :):):)

A babának veszem a pelust.....:)


5 hónapos, 8 kiló és 71 centi. Mármint a baba. Anyukám valamivel több :):):)

2011. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi akkor próbáltuk ki, amikor a nagyobb másfél év körüli volt, és nagyon is bevált ez a pelus! A kicsinek már csak ilyet használunk, neki is szupi. Ennél jobbat-olcsóbban én még nem találtam.

A fiam most 12 kilós és az 5-ös méretet használja, de éjjelre lehet hogy hamarosan kelleni fog a 6-os.

A nagyobb 2.5 évesen lett szobatiszta, kb 11 kilós volt akkoriban és 5-ös pelust hordott, de mivel ő vékonyka testalkatú, sokkal tovább elég volt rá a 4-es, mint az öccsére.


én csak dicsérni tudom a háppy-t!

2011. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált! Azt hittem, hogy tök gagyi, de szerintem Libero minőségű! Bár a múltkor azzal is megjártuk, többször is átázott, szóval a Bella még jobb!


Megkérdezhetem melyik Tesco-ban lesz akciós? A hozzánk bedobott szórólapban nincs benne.

Köszi!

2011. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves első, BOCSI :) BBBBBBBabád természetesen :)


köszönöm a válaszokat akkor veszek belőle. a nyiregyi tescoban lesz akcióban...bár az hogy kapok e, az más dolog :/

én úgy tudtam minden tesco egyformán akciózik. ez egyébként nem a "rendes" tescos újságban van hanem szépségkatalógus a neve. van benne minden, azaz ugye a testápolás kellékei és a legutolsó oldalon van.

2011. okt. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!