Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran cserélitek a...

Milyen gyakran cserélitek a kerti pancsoló vizét? Használtok bele valami fertőtlenítőt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítőt ne használj,ha bentről viszed a vizet,az amúgy is tiszta.Ásott kút vizétől sem lesz baja a bőrének,csak ne hagyd,hogy lenyelje."-3 naponta elég cserélni.Szűrővel meg ki tudod szedni a nagyobb kosz darabokat..Estére meg takard le valamivel.
2010. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak egy kicsi van a gyerekeknek. Mivel le sem takarom, így ha használni akarjuk akkor mindig kimosom és újratöltöm.Ha letakarnám lehet benthagynám akár 3 napra is, bár itt a picik ki be mászjkálnak a homokozó és a medence között így tiszta homok az alja és koszos is a víz. Vegyszert ebbe a kicsibe nem öntenék.
2010. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak csapvizet használunk, de én minden nap kétszer cserélem a medence vizét. :-) De csak azért, mert 1) délben odatűz a nap az erkélyre, s nem szeretném szétolvasztani a pancsoltó, 2) még csak egy hete van meg, s még én is nagyon lelkes vagyok.
2010. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naponta cserélem.
2010. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden pancsinál új vizet kap bele.
2010. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!