Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként cserélitek...

Milyen időközönként cserélitek a gyerkőc fogkeféjét?

Figyelt kérdés
Én minimum havonta, de van, hogy pár hét után már borzalmasan néz ki. Folyton szétrágja. Már többfélét vettem (MAM, Aquafresh, Oral B), és elég borsos áruk van ahhoz, hogy ilyen sűrűn cseréljem. Gagyit nem merek venni, bár szerintem az sem bírná sokáig. 21 hónapos a fiam. Meddig tart a szétrágós korszak? Már szépen mossa is, de a vége mindig a rágás. 12 foga van, most jön a 4 szemfoga.
2011. jún. 16. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én meg gagyit vezek,ami 100 ft!Nekem anno a fogorvoom mondta,hogy naggyon jó egy noname fogkefe a lényeg,hogy jól leheen vele dörzölni!Mi is ilyet használunk Apával és ezeket nem sajnálom 1 hónap után kidobni!Ja,igen!Ezt is mondta a fogdoki,hogy inkább olcsó de sürűn cserélni!!Ez sokkal fontossabb mint extra-fullos márkás drága fogkefe amiket a reklámokban hírdetnek!
2011. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is a dm sajátmárkását veszem, 250 ft, nagyon jó sörtéi vannak, tök kényelmes a nyele. volt neki OralB is, az sem volt jobb, és azt is kidobtam egy hónap után.
2011. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!