Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany naponta cserelitek...

Hany naponta cserelitek babatok pizsijet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:

kétnaponta.

3 szett van neki h. újjú rövidújjúak és naponta mosok szinte.

2011. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, megbotránkoztok rajtam, de csak 5-6 naponta szoktam cserélni. Fürdés után, illatosan teszem bele a gyereket. Nem pisil bele, nem izzad, nincs semmi baja a pizsinek, még néhány nap múltán sem.

Igaz, már nem egészen kisbaba (20 hónapos), csecsemő korában szinte naponta kellett a sok bukás miatt.

2011. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bukja le vagy nem nyálazza össze, akkor mindig vasárnap cserélek. Attól, mert alszik benne a tiszta ágyban nem lesz semmi baja, nem kell naponta cserélni!
2011. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én minden este, fürdés után tisztát adok rá. Kombi+rugi, és másnap de is abban van. Aztán du-i sétára adok rá másik ruhát, este fürdéskor pedig megint tiszta kombi+rugi. 6 hónapos.
2011. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

épp ezen gondolkodtam én is ma :)


én olyan 3 naponta adok rá újat. de persze ha leeszi, akkor hamarabb. azaz bodyt újat kap minden este. most éppen pántos plüss tipegő és hosszú ujjú bodyban aludt.

2011. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz kakis vagy nem bukja le, akkor általában 3x adom rá a lányomra a pizsit.
2011. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is általában hetente 1szer adok rá új pizsit, ha nem lesz kakis, vagy egyéb baleset nem történik. Alá bodyt 2, vagy 3naponta adok újat. A tiszta ágyban, fürdés után nem történik semmi olyan, ami miatt naponta kellene új pizsit adni. Ha érzem, hogy beleizzadt, természetesen rögtön cserélem.
2011. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 hónapos, kb 3naponta, ha nem történik vele semmi. de mivel gyakran abban reggelizik, ez elég ritka:)
2011. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
naponta,14 hónapos.
2011. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!