Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mutogatnak a babák?

Mikortól mutogatnak a babák?

Figyelt kérdés
Lányom hétvégén tölti be az 1 évet, de ő nem csinál ilyent. Persze ha kérdezem, hol van ez, hol van az, előveszi, megkeresi vagy oda néz, de nem mutat rá.

2020. febr. 4. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos, kb 2 hete kezdett el mutogatni.
2020. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
8,5 hónapos lányom pár napja mutogat.
2020. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos kisfiam még nem mutogat. Hol van?- kérdésre még oda se néz a kérdezett játékra, emberre (anya, apa, tesó). Én sem tudom, hogy baj-e ez, de szerintem nem. Ahány gyerek, annyiféleképpen fejlődik.

Annak idején a nagy is 1 éves kora után kezdett el mutogatni.

2020. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15 hónaposan kérdezik talán státuszon


Ilyenkor max ha nem látta, amit kérdeztem / cica kinn az udvaron/ akkor mutatott.. de azt sem klasszikusan



Aztán hirdelen mindenre mutatni kezdett

2020. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem a kérdés, mert holnap megyünk 1 éves státuszra és amit adott a védőnő papírt tölteni, azon pont rajta van ez a kérdés.
2020. febr. 4. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem 15 hónaposan kezdett el
2020. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kisebbem moat kezdte el a sok mutogatást minden olyan dologra, amit csak lát. Közben mondja, ott-ott... Persze ilyenkor mindent elmondok neki, mi micsoda, és nem adja fel, talál még olyan dolgot, amire mutathat. De ha kérdezem, hol van anya, apa, kismaci, párna már kezd ezekre is rámutatni, szóval haladunk.

Az 1 éves státuszon is kérdrzte tőlünk a v.nő, mondtam kb 4x csinálta addig, ő meg kipipálta, hogy akkor már tudja, ne aggodjak, hamarosan jobban fog mutogatni.

Az elsőnél nem emlékszem, talán 1,5-2 éves volt, mikor mindenre mutogatott, hogy miaz, miaz... de ha kértem, hogy mutasson rá valamire, akkor inkább odahozta...

2020. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves a kisebb, az lemaradt... Utolsó voltam.
2020. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!