Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kólikás babák szülei, mi vált be?

Kólikás babák szülei, mi vált be?

Figyelt kérdés

11 hetes a lányom, 6 hetes korától sír, visít. Kézben sem jó, sehol sem ilyenkor. Már valamennyire sikerül elterelni a figyelmét, de rövid időn belül ismét sír.

Mentálisan nagyon megviselő, szörnyű, hogy semmi sem válik be.

Nálatok meddig tartott?


2020. jan. 6. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
3 hós kora után kicsivel múlt el. Addig espummisan, torna, masszírozás és hordozás. Életem legjobb befektetése volt a karikás kendőm
2020. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melegített meggymagpárna

Trugris/ pumalóg a fán póz


Espumizán rontott a helyzeten..annyira elaprózta a pukikat, hogy folyamat szenvedett tőle..

Így meg csak kijött a sok egyben..


Az összes létező cseppet kipróbáltuk, csak a Colief vált be..

Grpe water-t nem teszteltük

2020. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált az Espumisan.
2020. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Infacol.
2020. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Espumisan, kólika póz apa karján, torna háton fekve feltoltam a 2 lábát-jöttek a pukik :), nagyon sokat hajszárítóztuk a hasát, mászkáltunk vele, ringattuk a vállunkon az ölünkben, köménymagteát adtunk-de abból csak NAGYON PICIT-mert hasfájást okozhat, ritkítottam a szoptatáson, hogy legyen közte minimum 2 óra, figyeltem a kajámra, kb ennyi.
2020. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az espumisan vált be és a hason altatás... :)
2020. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem vált be,3 hónapos kora után elmúlt,azóta is egy mosolygós,vidám gyerkőc.Tudom,hogy úgy érzi ilyenkor az ember,hogy ennek sosem lesz vége.Türelem,kitartás!
2020. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Espumisan nem vált be igazán, a védőnő javaslatára vettünk Gripe watert(rossmannban) attól sokkal jobban lett, lettünk mind. Tornáztattam de nem mindig jött be. Meg a hordozás segített, még magamrakötöttem és abbahagytam a sírás. Kb 3-4 hónapos volt mikor abbahagyta, egyre ritkábban fájt a hasa. Kitartás!
2020. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"abbahagytam a sírás."


Tudom, hogy elírás, de épp ringatom a kéthónaposom már órák óta, és lassan én is így vagyok. De itt tényleg csak én hagytam abba a sírást, mikor felkötöttem.

2020. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!