Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom szeme szürkės kekes...

Kislanyom szeme szürkės kekes barna?

Figyelt kérdés

Az en szemem barna, apae tengerkek. 10 napos Kislanyom szeme szine meg alakuloban van

Eleg szürkės, barnat is latok benne boven es a kulso resze kek. Lehet ebbol meg kek?



2020. febr. 4. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nálunk az enyém kék (a családomban öten vagyunk, és csak Apué kék, tőle "kaptam"), páromé barna. Kisfiam kék szemű lett. De nem is voltak soha ilyen barnás-szürkés átmenetek benne, kék volt, és az is maradt. 3,5 éves.


Most jön majd júniusban a kishúga, hát kíváncsi leszek, páromtól már megkaptam, hogy legalább az egyik gyereke legyen barna szemű, mint ő :)

2020. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én barna, apa szürkéskék.


Másfél éves koráig az apja szeme volt, aztán elkezdett barnulni, most 2 éves, az én szememet örökölte.

2020. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na, milyen színű lett?
2021. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szia , most 16 hónapos. Egyértelműen barna a szeme , pici zöld foltokkal ,de ezt csak fényben, közelről lehet látni . A haja meg teljesen kiszokult. Nagyon cuki kisfiú lett belőle . 🙂
2021. jún. 14. 08:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Dejó, biztos nagyon cuki! Köszi, hogy megírtad. :)
2021. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazán nincs mit . 🙂🙂
2021. jún. 14. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!