Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 10 hónapos és...

A kislányom 10 hónapos és zöldes szeme van, mi a férjemmel barna szeműek vagyunk, viszon az ö anyja égszinkék, az én anyám zöld szemű, bebarnul a szeme a kicsinek?

Figyelt kérdés
meddig változhat? ugy tudtam a barna a dominánsabb, egy barátunknak a kislánya 3 hos és barna a szeme, mitöl barnul be valakinek olyan hamar?
2010. febr. 10. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog már. Ha kék lenne akkor még lenne esélye. De ez egyébként genetika. Mindkét szülő hordozza az ő szüleik szeme szinét. És mikor megfogan a gyerek ebből a 4 lehetőségből kerül ki az ő szemszíne, függetlenül attól, hogy a tiétek milyen. Nemrég volt erről egy műsor a tv-ben.

Zavar egyébként hogy nem barna, vagy miért kérdezted?

2010. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fél éves korig szokott bebarnulni, de hát tökkkmindegy, hogy milyen színű a szeme!
2010. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, az én családomban mindenkinek kék szeme van (vagy szürke), engem is ideértve, kivéve a nagyimat, akinek szép zöld szeme volt. a férjeméknél mindenki barna szemű, felmenőkk özt se nagyon van más. a kislányom szeme először zöldes volt, drukkoltam , hogy úgy maradjon, de már egyre jobban barnul be, nem nevezném már zöldnek. most 14 hós lesz, 10 hós korában is már inkább a barna felé hajlott.
2010. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dehogy zavar, mindegy milyen a szeme,csak jó legyen:)) igy is szép. csak ezeknek az ismerősöméknek is mindkettejüknek barna a szeme és a babájuknak már most barna, csak érdekelt hogy meddig változhat. és ha domináns a barna miért lesz zöld. köszönöm,.
2010. febr. 10. 11:25
 5/5 anonim válasza:
azert, mert a barna bar dominans,de ha visszanezed az oseid,es volt koztuk zold szemu, akkor a genetika alaptorvenyei,a hasadas torvenye szerint az utodnemzedekekben visszaterhet mondjuk a nagyszulei szemszine az utodban
2013. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!