Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon apás! Mit tehetnék?

Nagyon apás! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Múlthét óta katasztrófa mindennap :( van egy 11hónapos kisfiam. Nagyon szeretem szeretek vele lenni játszani most kezdett el járni ügyesen eszik. A párom reggel 6tól 3ig dolgozik 5kor kel, de a gyerek is és ahogy becsukja az ajtót onnantól kezdve hiszti hiszti hátán nem akar enni, aludni se nagyon alszik, kB fél órát amikor már elfáradt a sírásba játszani se akar semmi és semmi ölelgetem simogatom felemelem de nem használ semmit :( ahogy hazaér fél4kor a párom mintha elvágták volna este 8ig csak rajta lóg mintha ott se lennék. :( ami rosszul is esik :( este a párom fürdeti eteti (tápszeres) altatja. Ha éjszaka megébred én hiába kelek hozzá nem alszik vissza de ha a párom akkor 2 perc s alszik tovább. Tanácstalan vagyok :( eddig ilyen probléma nem volt.
2020. febr. 5. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Azóta töltenek el együtt este több időt?

Néha fürdesd meg, és altasd el te. Nem minden nap, felváltva csináljátok.

2020. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mióta megszületett általában az apja fürdette. Mióta ül azóta én sokszor fürödtem vele, de van hogy együtt fürdetjük. Annyi változott az életünkben eddig szombatonként is dolgozott és csak vasárnap volt itthon. KB 1 hónapja itthon van szombatonként is.
2020. febr. 5. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy feszültebb a szokásosnál? Lányom akkor cserél le az apjára,ha zizi vagyok.Olyankor viszont látványos a dolog 😂
2020. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amióta ezt elkezdte azóta igen sajnos :/ pedig próbálok nyugodt maradni
2020. febr. 5. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... lehet csak átmeneti apás korszaka van.
2020. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Átmeneti időszak.

Ne legyél féltékeny, inkább használd ki az időt amit apával tölt-nyugodtan meg tudod csinálni a házimunkát, el tudsz menni bárhova, tudsz magaddal foglalkozni. Miért kell féltékenynek lenni a másik szülőre? Egész nap te vagy vele, persze hogy örül a másiknak.

2020. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az oké hogy örül az apjának csak az egész napos hiszti után már teljesen kivagyok :(
2020. febr. 6. 05:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezért ne féltékenykedj, hanem olyankor lazíts picit.


És a gyerekkel is nyugi, valamiért nyűgös, de ne vedd át az ő hisztijét.

Ha nem eszik, nem baj, majd eszik később.

Lehet fogzik, lehet érzi ezt az össze vissza időjárást, lehet apa hiányzik. Ez most egy ilyen időszak, kitartás!!!

2020. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!