Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam elég ha...

8 hónapos kisfiam elég ha reggelire és vacsorára csak tejpépet kap vagy még tápszerre is szüksége van ennyi időssen?

Figyelt kérdés
Tízórai és uzsi gyümölcs. Ebéd főzelék hússal.
2008. nov. 20. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem este már sokkal laktatóbbat kellene adni neki,pl,én a este is főzeléket adtam húsival csak akkor már tépkedtem bele egy kis kenyér belet mert így sokkal laktatóbb és éjjel sosem kelt fel enni,mert ha már 8 hónapos akkor már szinte mindent megehet,és a tejpép elég lenne csak reggelire és esetleg uzsonnára,tápszer helyet meg már ihat kakaót is persze csak tehén tejből,a kisfiamnál is így csináltam és makk egészséges a mai napig és nagyon jó evő is lett nem kell neki órákig könyörögnöm,hogy megegyen egy tányér főzeléket!


2éves kisfiú,és 4 hónapos terhes anyuka

2008. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 8 hónapos, reggelire és vacsorára tápszert kap. Én biztos nem mernék még neki kenyér belet, és tehéntejet adni.
2008. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg tápszerre is szüksége lenne 1 éves koráig, de a tejpép is tejalapú étkezésnek számít, úgyhogy ha azért nem kap tápszert mert nem eszi meg akkor jó a tejpép, de ha megeszi a tápit akkor inkább még azt adjad neki.
2008. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos kortól BÁRMIT MEGEHET a gyerek!

És a tápszer sem olyan fontos már ettől a kortól,mi van azokkal e gyerekekkel akik nem esznek tápszert,nem is ciciznek és tehéntejet kapnak a bolti vizes tej helyett??

Akkor ők már nem is rendes gyerekek????

Minden anya máshogy gondolkodik erről a témáról,nem tudom akkor miért kel 1-2 megjegyzést odabiggyeszteni a mondandótok végére,teljesen felesleges az anyuka úgyis azt fogja csinálni amit ő lát jónak!!

2008. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!