Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves körüli babátoknak...

Egy éves körüli babátoknak mit adtok reggelire, uzsonnára, vacsorára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

reggeilre: pépet vagy falatkákat evett, de az első felkelés után a cicizés volt

uzsonnára: gyümölcsöt, otthon készett túrókrémet, natúr joghurtot gyümölccsel

vacsorára: amit mi, nálunk az főétkezés

lefekvés előtt cicizett

2011. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 éves kora óta eszik így:

reggelire és vacsira is: kenyér (vagy kifli, zsömle,kalács)+sajt, sonka, uborka, paradicsom, kőrözött vagy lekvár. hozzá tápszert iszik

10 óraira és uzsonnára is gyümölcs (amíg van friss) vagy sütőtök, ha már nem lesz körte, szőlő, akkor joghurttal, gabonapéppel dúsítom majd az almát, banánt.

2011. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos, én is mindig nagy bajban vagyok,mert állandóan enne, igazi kis haspók

De nagyjából így étkezik

reggeli: szopi, majd kicsit később kenyérfalatkák,májkrémmel,vaj sonka, fonottkalács

uzsonna:gyümölcs, túróval,joghurttal,babaabiskótával,babakeksszel, ezeket variálom

vacsi: tejpép vagy főzelék,ami az ebédről maradt

fürdés után még ciczik

2011. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 és fél hónapos.8 hónapos koráig szopizott.Reggel 6: csak tápszer ( de egyre kevésbé érdekli, ilyenkor inkább csak szomjas.

9-10 körül: tápszer+vajas zsömle sajttal, néha májkrém.Joghurt gyümölccsel vagy túrókrém.Felvágottat még nem adtam, szerintem még a legmárkásabb is hulladék húsból van.Nem siettetem ezt.

Uzsonna: tejpép gyümölccsel, bár rájöttem, hogy már nem igazán szereti, ezért főzeléket kap utána.

2011. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!