Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeriek-e az "okos baba"...

Ismeriek-e az "okos baba" programot Vankó Magdolnától? Hasznájja valaki? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Direkt írtam helyesírási hibákat a kérdésbe, mert az automata kérdésfigyelő belekötött, hogy nem jól van megfogalmazva.
2010. júl. 23. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Talán nem véletlenül kötött bele, lehet, hogy inkább át kellett volna fogalmazni, de mindegy.


Én ugyan nem használtam, de egyik ismerősöm így nevelte a babáját, képeket mutogatott neki, olvasni "tanította" stb. Szerintem nem lesz tőle okosabb a gyerek, mint ha enélkül neveled. A gyerekek maguktól is rengeteget tanulnak, nem érdemes még több információt tömni a fejükbe. Majd megtanulják a dolgokat maguktól, ha eljön az ideje.

2010. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én hallottam róla, de semmiképp sem alkalmaznék semmi ilyesmit. az egészségesnek született baba a maga ritmusában fejlődjön, semmiről nem fog lemaradni, kár stimulálni. minden gyerek máshogy fejlődik egy adott életkorban, de attól még nem lesz sem buta, sem fejletlen. a géneken meg egyébként sem változtathatunk...
2010. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!