Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészen pici baba hordozásához...

Egészen pici baba hordozásához milyen kendőt vegyek? Nálatok mi vált be?

Figyelt kérdés

Tudom, a Nandu a leggyakoribb, de sokan panaszkodnak rá.

A kisfiam nagyon nyugtalan újszülött volt, az első hetekben szinte le sem tudtam tenni a kezemből. Most várjuk a tesót, vele ezt érthető okokból nem játszhatjuk el, ezért gondoltam, hogy hordozni fogom, ha igényli, így felszabadul a kezem is.


2011. nov. 25. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a babasling vált be. Ez csattos, akkor is tudod állítani, amikor rajtad van, de ha egyszer beállítod, akkor nem kell változtatni rajta. Nagyon jókat aludt benne a kislányom, később pedig magamra tudtam úgy venni, hogy a derekamon ült, és nem éreztem a súlyát. Elvileg 2 éves korig használható, most már önállóan megy (15 hós), és nem kéredzkedik fel olyan hosszú időre, hogy Babasling kéne hozzá.
2011. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem egy újat, ha jól emlékszem 9e Ft volt (tavaly szeptemberben).
2011. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. nov. 25. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kompromisszumot kötöttem, egy Amazonas márkájú kendőt vettem (Brendonban. Ez nem 30.000 Ft-os kategória, de nem írtak róla rosszat fórumon. Mondjuk én csak 2 hónaposa korától hordozom. Nagyon picinél lehet hogy inkább rugalmas kendőt kellene megpróbálni. De szerintem akkor jársz a legjobban ha elmész egy tanfolyamra (már kismamáknak is tartanak, babával gyakorolnak), ott biztos segítenek a kendő választásban is.
2011. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!