Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babával mit szoktato...

5 hónapos babával mit szoktatok játszani?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 órát bír ébren lenni. Max fél óra amíg eszik, 2 órából fél órát van el egyedül, a maradék másfél órát sokszor úgy érzem, hogy nem tudom túl szórakoztatóan kitölteni neki. Mesélek, játszunk, csörgők, plüssök stb, elég hamar megun mindent. Van, hogy előbb unja, mint én. És akkor nyüglődünk amíg elég álmos nem lesz ahhoz, hogy elaludjon.

2020. febr. 11. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 5 hónapos. Napközben összesen ha 1,5-2 órát alszik. Sokszor elvan magában. Körülötte a játékai ő meg már forog minden irányban. Szoktam neki mesét olvasni, kukucsot játszani, mondókázni, tornáztatni.
2020. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!