Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kocsit vennétek meg 15...

Melyik kocsit vennétek meg 15 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés

13 kiló már a fiam és 85 centi.


[link]



[link]


2010. júl. 23. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem alszik már benne,akkor én valami egyszerű,de mégis erős esernyő kocsit vennék

nekünk olyasmi van,mint az első linked,de amikor megvettük még csak 8 hónapos volt a kisfiam

most már én sem venném meg,mert 20 hónapos

2010. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sport kocsinak ber&go coletto van,még 2 évesen is használjuk,nagyon strapabíró kényelmes kocsi,még most is tud benne aludni a gyerek.Szükség is van rá,mert mi sokat kirándulunk utazunk strandolunk.

Esernyőre csukódik,10kg,van oldalt fejtámasza(ami sztem nem mindegy kényelem szempontjából),előre húzható nagy kupolatetője van,(nem kell napernyő)könnyű tolni,bárhová be lehet férni vele,pl:boltokba.Én nagyon elégedett vagyok vele,egyébként ugyan az mint a peg perego p3.

2010. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A két kocsi közül melyik választanátok?
2010. júl. 23. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a másodikat. Stabilabnak tűnik.
2010. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A második stabilabb, az szól mellette! Én azt venném.
2010. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Chipolino Omnia4-ben a lábacskájának nem lenne kényelmes hosszú távon!
2010. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a 2-at,csak a fejtámaszt hiányolom róla,meg kérdezd meg átfordítható-e a kupolatető,mert amikor süt a nap vagy fújna szél nagyon jó.
2010. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az elsö mellett voksolnék,a chipolino omnia mellett.

Bár nekünk baby design mini van,én nagyon elégedett vagyok vele.

Viszont azt kérdezd meg szerintem,h 15 vagy 20kg-ig terhelhetö-e,a miénk 20kg-ig,és mivel a te kisfiad is 13kg,én olyat vennék ami 20kg-ig terhelhetö,bár ez attól is függ,h még mennyi ideig szándékozol használni,bár gondolom még egy jó darabig,mivel most készülsz egyet venni neki!

2010. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2010. júl. 24. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!