Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek egy 4 hónapos...

Mit vennétek egy 4 hónapos kisfiúnak a névnapjára? A ruha kizárva!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

A játék mindig jó választás lehet: ma már ezerféle csörgő van, nálunk ez most a menő (szintén 4 hónaposak a kisfiaim). Vehetsz fürdőzős könyvet, vagy egyéb mosható játékot, kislabdákat. Nagyobb értékben javaslom a játszószőnyeget, kisplédet, ágynemű huzatot.

Én az egyik picim névnapjára mindenkitől előkét kértem, mert az úgyis fogy ezerrel, de senki sem vette komolyan a kérést, pedig én örültem volna neki.

2011. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rágókát, csörgőt, puha valamit, zörgő-villogó valamit...
2011. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg valami csögőt, vagy vannak nagyon jó készségfejlesztő kockák. Lányom azokat nagyon szerette, ilyen korban kezdte el felfedezni a színes játékokat igazán. Ami még nagyon jó ajándék volt egy rokontól, az egy gyerekpléd, és rá volt varrva a lányom neve. Nagyon szép és igényes ajándék:) Még ma is nagy becsben őrzöm:)
2011. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pelenka popsitörlő, játék, etetőszék, kismotor(lábbal hajtós)
2011. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan kisparnat, amin szines figurak vannak, puha, kedves ajandek
2011. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a textil könyv nagyon bejött!

Tescoban 1500 Ft körül van, de lehet venni ettől drágábbat is. Persze az jóval szebb, igényesebben kidolgozott!

Itt a Tescos:

[link]


Ez pedig a "szebb":

[link]

2011. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Plüss labdát vagy plüss dobokockat.
2011. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jó kis ötleteket adtatok! :)
2011. máj. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!