Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 20-21 hónaposnak mi a...

Egy 20-21 hónaposnak mi a legjobb télre?

Figyelt kérdés
egy egybe overall vagy egy kantáros nadrágos kabáttal?Válaszokat várok,mert tanácstalan vagyok.Érv,ellenérv érdekel.
2010. júl. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egybe overáll, mert ha esik-kel a hóban, nem csúszik fel, nem tud alá bemenni a hó, víz, sár. Az én kisfiam most 20 hós, de játszani télre biztos egyberészest adok majd rá. Lehet, hogy lesz kétrészese is, azt inkább hosszabb autózáshoz, városban sétáláshoz könnyebb belőle kicsomagolni.
2010. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én kantáros overallt vettem külön dzsekivel és amikor nem volt hó csak egy vastag naci volt rajta meg a kabát de ha hó volt akkor a kantáros nadrágja és fölé a dzseki de tény hogy a dzsekit önállóan többször használtuk mert nem volt nagyon hideg havas tél a tavalyi-idei tél


használtan vettem 2200.- ért talán idén is jó lesz a dzseki mert jó hosszú volt felhajtottuk az ujját... ha nem eladom újra.

2010. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is télen annyi idős lesz, egyberészes overált veszek neki, nem fog felcsúszni a derekánál a kabát, meg nekem azt egyszerűbb ráadni.

Egy téli kabátot is veszek amihez harisnyát nadrággal majd ráadok ha nem lesz az a nagyon hideg, meg ha szárad az overál legyen másik ruhája is.

2010. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én kétrészest veszek a fiamnak, kantáros nadrággal már múlt télen is ilyen volt, nekünk nagyon bevált. Ha jobb az idő, elég a kabát is, de ha nagyon hodeg van, akkor alá a nadrág, és így még melegebb is, mint az egyrészes overáll, mivel a felül kabát+kantár rész is védi a hidegtől. Amikor jobb idő volt, kissé latyakos, hordta úgy is, hogy kantáros naci, és hozzá vastag pulóver, jól alá öltöztetve. Ráadásul elég sokat autózunk, oda is könnyebb kétrészesbe betenni.
2010. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly a lányom másfél éves volt, már akkor is a kétrészes volt nálunk a jó. Mi kertesben lakunk, ha beszaladtunk valamiért akkor csak a kabátot lekaptam róla, ha boltba mentünk ott is kicipzároztam a kabátot és kész. Autóban a nadrág volt rajta a kabát nem. a kabátot külön is lehetett használni más nadrággal. Ami nekem nem volt jó, hogy passzés volt a kabát alja, ha felemeltem vagy valamikért nyújtózkodott akkor nem állt vissza ha leengedte a karját. Idén egyenes aljút veszek, de szintén kétrészest.
2010. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2010. júl. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!