Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejtette, hogy kell puret...

Elfelejtette, hogy kell puret enni?

Figyelt kérdés

7,5 honapos a babam es 5hos kezdtuk a ht-t a gyerekorovos javaslatara(tapszeres amugy). Eleinte nem szerette annyira nem is eroltette aztan elkapta a fonalat es szepen evett, mar kivaltottuk az ebedet es a tizorait. Most egy hete pedig nagyon furat csinal: kiyitja a szajat, engedi h betegyem a kanalat de nem hajlando leenni rola az etelt. Caak tatja a szajat es latom h nem akar enni. Lehuzom az inyen a kanalat igy bent marad a kaja de nem nyeli le. Csak tartogatja a nyelven. A gravitacio megteszi a hatasat es lecsusszan a falat de nem magatol. Olyan mintha nem tudna mit kell csinalni pedig hat elotte szeoen evett. Vagy csak nem akarja? Probalkoztam mas allaggal es etellel de semmi se jon be

Miert lehet ez mit tegyel?



2020. febr. 11. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehetséges, hogy egyszerűen csak épp nem éhes? Milyen közben az arckifejezése? A nem kérek típus, vagy a mosolygós játszós? Nem mindegy. Szerintem kizárt, hogy elfelejtette volna, hogy kell enni kanálból.
2020. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha ele teszed úgy, hogy megtudja fogni pl párolt sárgába hasáb azzal mit kezd?
2020. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eloszor enis arra gondoltam hogy nem ehes, de tapszerbol bevagott 170 milit szoval...

aztan arra gondoltam, hogy nem izlik neki, de tobbfele kajaval is ezt csinalja, olyanokkal is amiket tudom hogy szeret.

Darabosat meg nem merek neki adni, teljesen eselytelen a gyerekorvos is azt mondta. Kicsit kesonero baba


Sose ment a leggordulekenyebben ez a hozzataplalas de ez teljesen uj fejlemeny

2020. febr. 11. 20:24
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Az én 8 hónapos kisfiam akkor csinált ilyet, mikor nőtt a foga. Nem az étel nem tetszett neki, hanem a kanál. Mikor áttörte az ínyét a fog, szépen visszaállt a kanálra. Addig visszatértük a tápszerre. Nem lehet, hogy neki is a foga nő?
2020. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hmm na erre meg nem gondoltam. Nem omlik a nyala ugyh meg nem jutott eszembe. Holnap megnezem az inyet hatha latok vmit
2020. febr. 11. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is rögtön a fogára gondoltam.
2020. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Haaat nem latok fogacskat😕 bar elso gyerek es fogalmam sincs hogy nez az ki pontosan ha jon a foga... picit talan duzzadtabb de nem vorosodik.
2020. febr. 12. 09:31
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Neki sem vörösödött az ínye, csak duzzadt volt, és nyálzott, mindent a szájába vett, a kis öklét szinte folyamatosan rágta. Ment a hasa, és volt egy kis hőemelkedése is.

Simán lehet nálatok is fogzás.

2020. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat amiket leirtal azok kozul nalunk egyik sincs😃 nem folyik a nyala, nem megy a hasa, nem csipi a feneket a kaki, nincs hoemelkedese stb
2020. febr. 12. 20:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom. Bár nem minden babánál jön elő a fogzás összes tünete, vannak, akiknél simán kibújnak a fogacskák. Ők a szerencsésebbek. Meg persze a szüleik😃.

És még mindig nem eszi meg a püréket?

Szorítok, hogy hamar visszajöjjön a kedve a kanalazáshoz, bármi is az oka, ami miatt mostanában nem nagyon akar kanállal enni.

2020. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!