Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadhatom 16 hetes babámra a...

Ráadhatom 16 hetes babámra a plüss overált 10 fokban? Alá adjak egy vékony pulcsit plusz vastag takaróval takarjam be?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a vízhatlan overál már sok.
2020. febr. 14. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szetintem simán, te ismered a babadat, én az enyémekre nem tennek meg vastag takarót is! 10 honaposak
2020. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

A plüss szerintem most még a szél miatt kevés. Átfúj rajta. Szélcsendben viszont bőven jó.

Persze ha csak a szélvédett mózesben van, úgy oké.

Én softshellt adok a gyerekekre, de a kicsi is már sportban ül.

2020. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés


A 1,5 évesemre is rendes overállt adok csak sima bodyra

De ő rohangál..


Magam is télikabátban vagyok, sál is elkel, mert fúj a szél..

Plusz kb 1-1,5 h csak amíg ilyen idő van.. mindenhonnan a “hideg süt” a falak a talaj... stb

Más amikor nyáron hűl le 9-10 fokra

2020. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég takaró nélkül is.
2020. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Latom megoszlanak a velemenyek. Nem fazos baba amugy. De vegulis meg en is felveszem a teli kabatot. Bar nekem mar melegem van benne amikor setalunk. Mindig az oltoztetessel allok hadilabon. Nem akarom tuloltoztetni de alul sem :(
2020. febr. 14. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy megtapogatod a gyereked tarkóját. Ha izzadt, akkor túl lett öltöztetve, legkozelebb egy réteggel kevesebbet adsz rá. Ha fázik, akkor az orra egy valóságos jégcsap. Legközelebb hasonló időben még egy réteget adsz rá.

Van egy olyan aranyszabály, ami általában bejön: mindig egy réteggel többet adunk a gyerekre, mint amit mi magunkra húzunk.

2020. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a plüss. Inkább a téli alá öltöztesd vékonyabban, pl. hosszú ujjú body+ naci/harisnya.
2020. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

"Inkább a téli alá öltöztesd vékonyabban, pl. hosszú ujjú body+ naci/harisnya."


Jesszumpepi! Ennyit mínuszban adok a gyerekre téli overál alá 😂

2020. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Ő még nem mozog,és 10 fokban én is még felveszem a kabátomat de ha fuj a szél fázok.Szóval ráadnám a vastagabbat,hisz csalóka az idő,beborul,és máris hüvös van,vagy ha elkezd fujni a szél
2020. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!