Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyereket elvinnétek...

Egy éves gyereket elvinnétek magatokkal 12 órás repülőút távolságra tengerpartra 4 időzónával arrébb 10 napra?

Figyelt kérdés
Vagy otthon hagynátok nagyszülőkkel?
2020. febr. 16. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem vinnem. Egy evesen nyugodtan rá lehet bizni a nagyszülőkre, ha volt már velük pár napot es éjszakát.
2020. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Akkor vinném, ha szoktatva van a repüléshez.

Amúgy nincs értelme, egyikőtöknek sem lenne igazi nyaralás.

Ha szokva van a nagyszülőkhöz és aludt már ott, nem most aludna ott először és egyből tíz napot, akkor otthagynám, ha tényleg nagyon muszáj elutaznom. De az az igazság, hogy ez tényleg egy kicsit sok az egyévesnek.

2020. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ahogy nézem az egyáltalán nem menni-t mondtátok a legtöbben.
2020. febr. 17. 09:58
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

Én is azt gondolom, akkor mennék, ha nem most repülne a kicsi először. A 12 óra neked sok, hogy le tudod-e foglalni annyi ideig, vagy egész végig nyűglődni fog?

Az sem mindegy, mikor repülnétek, szerencsés esetben akár a nagy részét végig is aludhatná.


DE mindenképpen gyerekkel lennék, vagyis ha nem tudom vinni magammal, akkor én sem mennék. 1 évesen 1-2-max3 napra jó a mama, de többre nem. Mondjuk enyém még cicizett ennyi idősen, szóval 1 éjszaka sem lett voilna kivitelezhető külön.

2020. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
El! 3 hónaposan vittük mindkettöt elöször ilyen nyaralásra! Az 1 éves már nagy!
2020. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én 1 évesen már repültem. Ha nem ordibálós akkor vinném és előtte jól kifárasztanám és akkor a repülőn tud aludni.


Egyébként ha ilyen messzire mennék akkor nem csak 10 napot lennék ott, de ez a személyes véleményem.

2020. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!