Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időjárásra tekintettel...

Ilyen időjárásra tekintettel mikor vihetem ki a 2 hetes babát? Nagyobbikat oviba kell vinni kb 10-10 perc oda visza.

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Bármikor, hiszen jó idő van kint. Nincs fagy, nincs nagy szél, dél körül 10fok van, tegnap délután 14 fok volt. Hetre is jó időt mondanak.

Én simán kivinném.

2020. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vihetnéd ki?
2020. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán kivinném.
2020. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

5 fok felett már az újszülött baba is mehet levegöre, föleg, hogy a kinti levegö tisztább mint a benti levegö.

Èn külföldön élek, és ha jó idö van kint(nem esik, nem fúj és 5 fok felett van), akkor még a korházi tartozkodás alatt adnak babakocsit és küldenek ki mindenkit a korház parkjába sétálni.


Èn ahpogy haza jöttünk vittem mindegyiket ki. Elöször naponta egy utcányit voltam képes sétálni, de ahogy én erösödtem úgy nöttek a körök. 2 hetesen már a helyi kisboltig elmentünk meg vissza.

2020. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi a baj a mostani időjárással? Végre jó idő van, elmúlt a nagy szél. Szmog sincs, nagy fagy sincs (hajnalban sem).

Ha nálad nem ilyen, részletezd!

Egyedül az kellemetlen, hogy az oviban majd összefogdossák (esélyes), ettől még a most 11 hónapos "kicsit" is minden alkalommal "féltem", mert valahogy mindig gyorsabbak. Még akkor is megtalálják, ha előre van kötve rajtam.

2020. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Januári babám 2 hetesen vihettem ki a 0 fok körüli hidegbe. Simán mehettek
2020. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minuszba nem,de ilyen jó időbe kivinném.Mi csináltuk azt is h.ha volt egy kis szél,akkor rátettuk az esővédőt.
2020. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán viheted, gondolom zárt a Babakocsi, legalábbis a Mózes nálunk kupolás+van védő a fekvő felületnél, még a szél se fúj be.
2020. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!