Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám nem tud kakilni és...

A babám nem tud kakilni és kb.4 nap után csak a szépcső segít. Már mindent kipróbáltunk, de semmi. Kinek mi segített?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 16:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*szélcső
2020. febr. 17. 16:25
 2/12 anonim ***** válasza:
Mekkora? Anyatejes, vagy tápszeres!?
2020. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 hónapos.Sajnos tápszert eszik,anyatejet csak esténként,de azzal nem lakik jol.Tápszert is most írattunk másikat.Annak még nem tudom a hatását,mert azt mondta az orvosunk,hogy fokozatosan váltsunk,ne egyszerre.
2020. febr. 17. 16:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Idő. Az én 100% anyatejes babámnál is megvolt ez. Nem tudják összehangolni az izmokat. Nem tudnam egyszerre nyomni hasból lent pedig engedni a cuccot haf menjen. Annyi, hogy csak végső esetben használd a szélcsövet. Had gyakoroljon.
2020. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mi is átmentünk, nekem is tápszeres a babám.

Az orvos is azt mondta, hogy gyakorolniuk kell,mert több izmot kell összehangoltan működtetniük. Vannak erről szóló cikkek is a neten.

Mi is már kórházba is vittük az ilyedtségtől, de elhajtottak.

2020. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Derwer ***** válasza:
100%

Én úgy tudom a 4nap még nem katasztrófa... (ámbár határ 4 vagy 4-5napot mondtak nekünk, hogy akár előfordulhat)

Nekünk is csinálta már többször a gyermek, hogy 3napig tartalékolta aztán egyben adta vissza. (tisztán anyatejes)

2020. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se a 4 nappal volt a baj. Az a baj ilyenkor hogy szenved szegény mert kakálna de nem megy. Erölködik, ordít. Na ilyenkor kell a szélcső
2020. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fiamat szélcsöveztem 4-5 hos korukig minden nap 1x mert nem tudtak kakilni. Amikor elkezdtük a hozzátáplálást és már mennyisegeket ettek, megszűntek a gondok és nem kellett többém
2020. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy tudom a 4nap még nem katasztrófa... (ámbár határ 4 vagy 4-5napot mondtak nekünk, hogy akár előfordulhat)"


Tápszeres babánál napi min 1 kakis pelusnak lennie kell. Szóval náluk gond. Anyatejesnél az se gond ha naponta 5, vagy 5 naponta 1.

2020. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2 honaposnak nem tudom mit lehetne. De 4honaptol vannak baba gyumolcslevek rossmanbol peldaul es oszibarackos nekunk segit meg a rostosak. Meg dr steinberger szilvale. Tornaztasd neg esetleg van mecsek baba tea bar az gorcsre van meg hasfajasra de az en babamnak attol is beszokott indulni a kaki:D
2020. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!