Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan fél az idegenektől...

3 hónaposan fél az idegenektől. Meddig fog ez kb tartani?

Figyelt kérdés

Doktor néni azt mondta, hogy ez 6 hónapos kor körül szokott általában kezdődni. Hát nála előbb. Nagyszülőket hétvégente látja. És üvölt...


Akiknél korán kezdődött azoknál mikorra ért véget ez a korszak?


Mit tehetünk? Sűrűbb találkozás nem kivitelezhető.


2020. febr. 18. 10:32
 1/5 anonim válasza:
92%
én az anyukámat féltettem az idegenektől és ez nekem még ea mai napig is tart szóval nem tudom:)
2020. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is féltem az idegenektől kicsiként, ha rokon jött is, ordítottam úgy 3 éves koromig. Utána már nem ordítottam, de a szüleim annyira maguknak valók voltak, hogy senki sem járt hozzánk, én is szívesebben vagyok egyedül. Kellemes társalgó vagyok, könnyen állok szóba bárkivel, csak ami nekik szórakoztató (a társaságom), az visszafelé nem úgy van. Nem érzem, hogy akár érzelmileg, akár máshogyan profitálnék a beszélgetésekből. Mindenki vagy panaszkodni akar, vagy pénzt kérne: egyórányi fecsegés után kibújik a szög a zsákból, hogy akar valamit, nem a társalgás öröme miatt keresett.
2020. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg idegenek nem léteznek. Én emiatt nem félek tölük.
2020. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Én attól félek, hogy léteznek idegenek.
2020. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen születésétől kezdve. 15 hónapos és most kezd javulni. Már odamegy a neki szimpatikus emberekhez/ gyerekekhez, nem ordít minden egyes alkalommal amikor vendégek jönnek, de még így is nagyon nehéz.

Az a legnehezebb, hogy folyton magyarázkodni kell, hogy miért sír vagy hogy ne fogja meg idegen, addig amíg a gyerek nem nyit felé, ne vegyék tőled át amikor beléptek valahova vagy ne hajoljanak bele az intim szférájába.

Én megértem, én is nagyon zárkózott vagyok, nem szeretem az idegeneket vagy ritkán látott ismerőseinek és gyülölöm, ha közel jön valaki.

2020. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!