Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit nez ratok a babatok 7...

Mennyit nez ratok a babatok 7 honaposan?

Figyelt kérdés
Ugy erzem nagyon kevessuer veszi fel velem a szemkontaktust es nagyon rovid ideig tartja. Minden mas jobban erdekli. Ha jatszik akkor abbol lehtetlenseg kizokkenteni

2020. febr. 10. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia az én Natim, 7 hónapos nem.igazàn néz engem vagy legalábbis ha figyel,nagyon változó h eggy egy szem kontaktus meddig tart én azt tapasztaltam h ijenkor a külvilág jobban érdeki a dolgok,a játékok.nem hiszem.h baj lenne,csak jól letudja magát foglalni
2020. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te is leírtad, minden más jobban érdekli. Ezzel semmi gond nincs. Apósod egy barom.
2020. febr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aposom?😃 mondjuk tenyleg egy barom az oreg😂😂
2020. febr. 11. 07:27
 4/11 anonim ***** válasza:
2020. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj, nem. Aposom ilyet mondana ugy elkuldenem a rakba h csak lesne
2020. febr. 11. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom itt vagy e még, csak en is aggodok a babam miatt es szeretnem megkerdezni utana mi hogy alakult? Remelem jol vagytok!
2023. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia, hat mar ovis nagylany es semmi baja, de azota lett kisteso es osszehasonlithatatlan… o olyan melyen a nez a szemembe h a vesemig lat de mar par hos kora ota. Szival a nagyobbik gyerekemmel nincs gond de tivabbra is ertem miert aggodtam. Szeremcsere egyszeruen csak ilyen tipus volt de teljesen egeszseges es normalis :)
2023. júl. 2. 15:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Jjaaajjj de jo, hogy ezt valaszoltad!! Igen sok videot megneztem en is youtubeon es tudom mirol beszelsz, remelem az en kisfiam is csak ilyen tipus, bar meg csak 8honapos, de azert aggodol mas miatt is, de remelem “elnovi” majd es en is megnyugodhatok egy nap. Nagyon nagyon koszonom szepen, hogy valaszoltal!! Orulok, h minden okej
2023. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szegeny, sajnalom, en is rettenetesen aggodtam emlekszem:( szornyu erzes:( biztosan rendben lesz nalatok is minden!
2023. júl. 3. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen tenyleg az, foleg, h elkezdte nyitogatni csukogatni az ajtokat is par napja es ha orul vagy nem is tudom, h csak akkor e de csapkod a kezeivel is, bar a laba is jar, de persze youtubeon multkor feldobott egy olyan videot, h korai jelek par honapos volt a baba es persze a csapkodas volt, de neha megfogadom, h nem nezem meg, de ugye az aggodassal egyutt jar az is, h tudni akarom masokkal mi volt , nalatok ezek voltak valamelyik? Tudom, h tok osszetett, meg majd kesobb a beszed is szamit stb, de erot adnak az ilyen pozitiv tortenetek, mint a tiétek is. Vagy kesobb volt valami ezen kivul, amire azt mondtad, h oh nemaar es aggodtal az miatt is?
2023. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!