Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek hálózsák? Lehet...

Újszülöttnek hálózsák? Lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
Teljesen megoszlanak a vélemények a hálózsákról, tanácstalan vagyok. Vettünk takarót, arra azt mondták, hogy nem jó, mert könnyen alátornázhatja magát és nem kap rendesen levegőt. Ezután vettünk 2 hálózsákot, erre meg azt kaptuk, hogy újszülöttnek nem szabad, csak 3-4 hónapos kortól. Akkor most kinek van igaza?
2010. júl. 23. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek igaza van es senkinek :)

ebben Neked kell donteni :)

En szemely szerint mindkettot hasznalom ujszulott kortol es szerencsere meg nem volt baj.

Ez tudod, olyan ha sapka van rajta az a baj ha nincs rajta az a baj....marmint nem a baban :D

remelem erted :)

2010. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom en a kis fostosomra kb 2 hetes koratol halozsakot adtam, pont azert mert ejjel sokszor keltem a sirasra hogy belegabajodott a takaroba:( Utana semmi gond nem volt. Makk egeszseges nagylegeny lett belöle.

Amugy en nem is hallottam ilyenröl, hogy nem szabad halozsakot adni egycsecsemöre :S Regen polyaba kötöztek :D

2010. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd a babád eldönti.....:)

Az én fiam kicsi kora óta nem viseli a takarót, igaz, nagyon az elején még be lehetett takarni! Mi egy vékonyka takarót tettünk rá, ekkor még azért annyira nem torna bajnokok, meg egyébként is elég sokat kell hozzájuk kelni, szinte amúgy is állandóan figyeli az ember. A hálózsák praktikus és én személy szerint ajánlom, szerintem jó, fel is van öltözve és nem is tud elmozdulni róla.....nekem bevált....de igazság szerint ki kell tapasztalni!

2010. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy ajánlott-e az újszülöttnek a hálózsák, de hogy felesleges, az bizti. Az újszülött baba úgy alszik a drága, ahogyan letetted, szerintem pár hétbe is beletelik, mire mocorogni kezd éjjelente. Az én fiam 3 hónapos korától kapott hálózsákot, de egyébként a takaró alól sem bújik ki különösebben.
2010. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
max azért jobb, mint más ruha, mert nem kell annyit bíbelődni az öltözködéssel....tudod azok a picur lábak, ujjak....nagyon be van tojva az ember először
2010. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi a baj a hálózsákkal? mindkét gyerekem abban aludt 3 napos korától, ahogy hazajöttünk a kórházból.
2010. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is hálózsákban altatom a babám, mióta hazajöttünk (illetve ebben a melegben csak pelusban van), nagyon szereti, mozoghat benne a lába ahog szeretné.

a takarót lerugdosta, így a zsák nálunk jobban bejött.


nem értek egyet azzal a válaszolóval, hogy csak 3 hónaposan kezdenek mocorogni a babák. a miénk már 1 hónapos korában és azóta is elfordul mindkét oldalára és vissza. sokszor lerakom, bal oldalára és átfordul a jobb oldalára. még csak most 3 hónapos, de sokszor még 180 fokban is megpördül a kiságyban, és reggele a másik oldalom a feje, mint ahogy letettem.

2010. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem kb. egy hónapos koráttól alszik hálózsákban a lányom, mert a takarót nem tűri meg magán, illetve a nagy melegben egy szál újatlan badyt adtam rá, hogy mégse legyen ki a dereka. Hálószák jó, mert már most három hónaposan fordul mindkét oldalára, sőt már olyat is tapasztaltam, hogy majdnem hasra fordult (annyi hibával,hogy a keze beszorult a hasa alá), és forog is ahogy az előttem szóló írta teljesen körbe-körbe, sose úgy van ahogy letettem
2010. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én babám is egy hónapos korában már evickélt az ágyban ahogy csak tudott. Ő is hálózsákban alszik. Most a meleget kivéve.

De egyébként majd a babát fogja "megmondani" hogy kell-e neki hálózsák, vagy sem. Van amelyik baba szereti, van amelyik nem. Ezt nem lehet előre megmondani. Próbáljátok ki. És nem kell vele hónapokat várni!

2010. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, hogy újszölöttnek nem lehetne hálózsákot. Én mikor hazajöttünk a kórházból az első estétől hálózsákban alattam a fiam. És semmi baja, sőt nyugodt voltam, hogy biztos be van takarva és nem rúgja le magáról.
2010. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!