Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti biztosatok voltatok benne,...

Ti biztosatok voltatok benne, hogy jöhet a következő baba? Volt kétség bennetek?

Figyelt kérdés

Akiben volt, az várt tovább?

Vagy ez olyan mint az első gyerek előtt, mindig van kétség az emberben?

Bennem néha volt. Nemtudtam eltudok e majd látni egy gyereket és hogy megtudunk adni neki mindent vagy sem?

A születése után minden kétely eltűnt.


Most a kistesó "" dolgozunk"", és egyik héten akarom nagyon, másik héten rettegek h úristen mit csinálok még egy gyerekkel mikor néha egy is sok??


Érzett ilyet más is?

Várnunk kéne még?

Már 1 éve húztam, mondjuk 1 éve nagyon nem akartam még. Akkor volt 2 éves a fiam. De már 3 elmúlt 1 hónapja és egyre többször éreztem a vágyat, hogy legyen egy baba még..


Nagyon zavaros tudom, de most nemtudom mit csináljak.

Igyis picit nagy lesz a korkulonbseg. A nagy 4 éves lesz legalább, mire jön a kistesó szerintem.


Ő is nehezen jött 11 hónap alatt.


2020. febr. 24. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos


Mikor sikerült (sokkal hamarabb, mint feltételeztük) Azután volt azért néha pánik..


Most is van.. —> lassan születik


Viszont nálunk inkább az, hogy 19 hónap lesz a gyerekek kuz

2020. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még várni akartam legalább a nagy ovis koráig, de a kistesó nem így gondolta. Mindennap eszembe jut, hogy túl korán jön, ráért volna, stb. Emellett viszont belegondolok, hogy mennyire jó lesz megint babázni, milyen kapcsolatban lesznek egymással a gyerekeim, milyen lesz az élet velük, 1 fiú 1 lány páros mennyire aranyosak lesznek, stb. És közben elfog a rettegés a szülés miatt. Az első szülés után én egy kicsit sokkot kaptam, hónapokig sírtam mikor csak eszembe jutott, pedig nem volt semmi extra ami kihozhatta volna belőlem, és most rettegek, hogy megint át kell esnem rajta. Ha később jött volna a tesó talán az idő is megszépítette volna és most nem rettegnék.

Közöttük is 19 hónap lesz.

2020. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak kételyeim, de valamiért mostanában egyre kevesebb. Pedig nehéz is volt az első 6-8 hónap kisfiammal és ezért sokszor úgy éreztem, hogy még várnunk kellene legalább 2-3 éves koráig. Most 13 hónapos és annyira aranyos meg okos hogy sokszor eszembe jut, jöhetne a kistesó. Csak olyankor azért meg is ijedek, mert 2 gyerek 2x annyi fáradság, idő, stb. Szóval jó is lenne meg félek/felünk is.

Most úgy gondoljuk hogy nyár végén, ősszel elkezdünk majd próbálkozni. Nekünk a baba elsőre sikerült, nem tudom most hogyan lesz, de ha jön akkor izgalommal de várni fogjuk, ha nem akkor pedig addig is készülünk rá lelkileg :)

2020. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elso gyerek elott teljesen biztosak voltunk benne, a masodik elott jobban akartuk, mint amennyi ketelyunk volt (sok volt, de meg igyis). A ferjem szerencsere rengeteg minddnt megcsinal, a nagyot is o intezi ejszaka, a hazi munkabol is nagyon kiveszi a reszet. A korkulonbseg tobb, mint 3,5 ev, ez is rengeteget szamit.
2020. febr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos voltam benne hogy jöhet a következő, aztán a terhesség vége felé kezdtek jönni a kételyek, majd a szülés után meg voltam győződve, hogy ez nem fog nekem menni. Ma már 6 hetes a pici, minden rendben van, nem könnyű de megy ez :)
2020. febr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 hónapos a kislányom. Fél éves korától már nagyon szeretnénk, ha jönne a kistestvére; igen, biztosak vagyunk benne, de sajnos nem jött eddig még....
2020. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek futottak végig az agyamon... És még most is néha. 24 hetesen. De biztos minden rendben lesz. A fiam 2 év próbálkozás után jött össze, a lányom pedig 2 aktus után. Majdnem 9 év lesz köztük.
2020. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!