Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos pici babával lehet...

5 hónapos pici babával lehet repülőgéppel utazni?

Figyelt kérdés

#baba #5 hónapos #repülőgéppel #utazni ?
2020. febr. 26. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Szegény utastársak. Élmény lesz nekik több óra egy bömbölő gyerekkel....
2020. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Miért előző, akkor a gyerekeket ne vigyék sehova, míg nem 10-15 évesek? Vagy ezt hogy gondolod de komolyan?

Mondom ezt úgy, hogy pl tökre helyeslem, hogy vannak gyerekmentes strandok vagy hotelek..

De mégis mit gondolsz, a fél világ zárkózzon be 10 évre, míg fel nem nő a gyerek?

Amúgy meg az se biztos, hogy sírni fog, lehet végig alussza..

De amúgy meg akkor ennyi erővel senki ne repüljön..

Mert legutóbb mikor Oroszországba mentem egész úton 8-10 felnőtt vodkázó férfi ugatott, egy percet nem tudtam aludni, végig üvöltöttek, röhögtek, komolyan mondom azt hittem felrúgom őket.

Máskor meg Dániából jöttem haza, és egy kb 50 éves pasi aki mögöttem ült egész úton köhögött (rám), már rá akartam szólni, hogy mutasson már egy negatív tüdőszűrő leletet...

Szóval...Ennyi erővel akkor szűrjük a felnőtteket is nem?

2020. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet repülni babával. A tengerentúli járatokon sokszor látni 1 hónapos babát is. Enyéim 8hetesen repültek először. Nagyon nyugodtan végig aludtak az egészet. Annyi, hogy fel és leszállásnál itatni kellett, ha ébren voltak. A koronavirus nyilván más kérdés. Arról biztonságos választ senki nem fog tudni adni.a

Azt a szülőknek kell mérlegelni.

2020. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt nem értem miért kell ilyen ellenségesnek lenni? Szinte minden kérdésnél van olyan aki csak negatívkodik. Inkább ne írna az ilyen.. marha bosszantó olvasni is.

Én se mindent hiszek el az orvosoknak ! Elég ellentmondóak is tudnak lenni.

2020. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Főleg a korona vírus miatt aggódom, mert egy 5 hónapos babának olyan gyenge még az immunrendszere !
2020. márc. 9. 21:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező ha annyira félnél a vírustól eszedbe se jutna röpködni egy ilyen picivel.
2020. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!