Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együttalvás a babával? Meddig...

Együttalvás a babával? Meddig aludt veletek a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Akiknél a baba egy ágyban aludt a szülővel, az mikor, hogyan szoktatta kiságyba?
2020. febr. 18. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Ötéves, még mindig sokszor átjön. De babaként nem aludt velünk, csak kb kétéves korától.
2020. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Kb fel éves korig aludt mellettem aztán atszoktattam a saját ágyába. Féltem hogy agyonyomom észrevétlenul.
2020. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Születéstől külön szobája volt.
2020. febr. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

:)))

9 éves a fiam és a mai napig képtelen egyedül aludni.

Sajnos a születésekor történt egy családi tragédia, emiatt odavettük magunk mellé és ott is ragadt.

Van külön szobája, ott is alszik, de persze a nagy ágyon "olyan egyedül érzem magam" szöveggel mindig leheveredik valaki mellé. Persze, ha már elaludt lelépünk.

Már mindennel próbálkozunk, de csak pár napiv tart az egyedül elalvás.

Remélem, ha már a csajok járnak hozzá nekem nem kell altatni. Az apja szokta neki mondani, hogy majd akkor megy ő altatni :))))

2020. febr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
17 hónapos koráig. Akkor vettünk neki leesésgálóg gyerekágyat, utána abban aludt, de hajnalban átjött mindig a mi ágyunkba. 5 éves kora óta nem jön át.
2020. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

19 hónapos. Minden este egyedül alszik el az ágyában, viszont éjjel felébred, feláll az ágyában, és kiabál nekem, hogy 'Anya! Kééész!!!' Na ilyenkor muszály átraknom közénk, mert így odakucorodik hozzánk, és rögtön alszik is tovább reggelig. Máskülönben meg térdelhetnék mellette reggelig, mert ilyenkor csak úgy alszik vissza, ha az arcomon lehet a keze, és amint leveszem onnan, tuti felébred, mert ilyenkor már nem alszik olyan mélyen vissza.

Fogalmam sincs, hogy mikor fogja ezt kinőni... Egyelőre még szüksége van rám éjszaka.

2020. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Szintén 9 éves :)

2 éves volt, amikor az apja kiment külföldre dolgozni. Azóta kell vele aludjak. Apa már itthon van, így ha elaludt, azért átpártolok a mésik ágyba :) de éjjel visszahív.

Előbb-utóbb csak ciki lesz neki :P és akkor kirak maga mellől. De amíg szüksége van rá, ott vagyok.

2020. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
A nagy 7.5 éves koráig aludt velem, nehéz volt az átszoktatás, sokszor próbáltam sikertelenül. A középső kb. egyéves koráig aludt velünk, utána kapott egy nagy matracot egy saját szobában, de még fél évig sokszor mellette ébredtünk, mert éjszaka valamelyikünk átvándorolt hozzá az ébredését kezelni, aztán közös szobába került a tesójával, bár így is sokszor kellett átjárkálnunk az éjszakai ébredésekhez kb. 3 éves koráig, de itt már kisagyban aludt, nem tudtunk mellette elaludni. A kicsi lassan 20 hónapos, és még mindig egy ágyban alszunk, de ez részben helyhiány miatt is van így, kb. 2 évesen kerül át majd, amikor költözünk.
2020. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

10 hónapos koráig.

Először nappal szoktattam át a saját ágyba alvásra, majd fokozatosan éjszaka is, elég hamar sikerült pedig nagyon ragaszkodó.

Most 4 éves, én nem bírok vele együtt aludni ha néha megesik/megesne, szétrúgdos,forgolódik, volt hogy arra ébredtem hogy gyomorszájon rúgott vagy az ágy szélén lógtam már annyira széttespedt,vagy pofon vágott, és ő se alszik nyugodtan a mi ágyunkba.

2020. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. febr. 19. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!