Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honaposan nem csinalja...

8 honaposan nem csinalja ezeket az nagy baj?

Figyelt kérdés

Nem utanoz engem - semmilyen szinten se. Se hangban, se gesztusokban, se mozdulatokba (pl nincs tapsi tapsi)


Nem valt ki belole semmi ha en utanzom - vedono szerint ha karattyol vmit es en utana mondom akkor azt tetszeni fog neki. Hat... pont nem erdekli nem mosolyogtatna meg meg semmi


Amikor utogeti a kezevel hason fekve a foldet es utanzom nem valt ki belole semmit es nem is dobol vissz. Vedo szerint ezt is kene es milyen jo moka ez a babanak. Hat... az enyemnek nem.


Nem int papat-vedo szerint kene... ez komoly??? 8 honaposan???


2 etkezes van kivaltva de rengetegszer ki kell potolnom tapszerrel mert nem eszik eleget


Nagyon bizalmatlan mas gyerekekkel es felnottekkel is


Nincs humorerzeke ahogy a vedono mondja. Sokat nevet de nincsenek fix dolgok h ha ezt v azt csinalom tuti nevet rajta



2020. febr. 28. 20:30
 1/3 Nusy83 ***** válasza:

Hasonló volt nálunk is. Most 1 éves pázik, tapsol, utánozz. Kb a 11 hónaptól volt meg a tapsi a pázás vmivel hamarabb. Gyerekeket szereti csak ne visítsanak vagy sírjanak. A felnőttekkel sokáig hadilábon állt. Már ha csak hozzá szóltak vagy rá néztek ordított.

A kajában pont kb abban az időben amiben most ti vagytok volt kb 2 hét hogy kizárólag csak tápit evett.

A nevetésről meg annyit hogy én se tartom többször poénosnak azt amin már egyszer nevettem egy jót 🤗.

Nekem pont itt tanácsolta valaki hogy én érzem, látom a legjobban a gyermekem és ha gond van vele úgyis fogom látni. Igaza van csak sokszor hasonlítgatunk , meg a védőnők is sokszor túlságosan ragaszkodnak a leírtakhoz.

A státuszban én úgy emlékszem amúgy az 1 évesnél kérik a pázást és tapsit.

Lényeg hogy ne vedd ennyire komolyan. Mutogasd neki, játsz vele és előbb utóbb csinálja majd.

Üdv egy igazi paramai❤️😘

2020. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos a gyerek is karót nyelt, mint a védőnő.


Ilyen butaságokon nem kell parázni. Ráér a gyerek humorizálni.

2020. febr. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg elég elrugaszkodott elvárások, de az utolsó aztán igazán meglepő.

A fiam 2,5 ma már azt mondom egész van humorérzéke és az is kb egy fél éve kezdett kialakulni. Itt most konkrétan arra gondolok mikor fel tud ismerni egy vicces helyzetet és nevetni rajta, HA! tetszik neki illetve tudja hogy mit jelent viccesnek lenni és próbálkozik megnevettetni vmi bohócsággal. Ezt egy 8 hónapostól ne várja már el senki, mikor az is tökéletes és nagyszerű teljesítmény ha örömében rásikít egy macskára!

2020. febr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!