Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg egyenesen...

Mikor tanult meg egyenesen mozdulatlanul állni a babád? Az enyém 6 hónaposan felállt már 9 hónapos de sokat inog és néha rugózik, bár ez utóbbit talán kedvtelésből csinálja.

Figyelt kérdés
Már kapaszkodás nélkül is áll, de nem tudom hogy minden baba ennyit imbolyog meg inog?
2012. nov. 27. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez majdhogynem túl korai. Egyáltalán nem szabad erőltetni az állást, mert terheli a gerincét és az ízületeket. Én egyáltalán nem örültem volna, ha a babám 9 hónaposan ácsorgott volna. A rugózás természetes, a tanulás része. Bőven elég, ha 1 éves kora körül kezd el állni, majd járni önállóan.
2012. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom. Minden Baba mas. Az en kisfiam felallt a 8.honapban es meg nem toltotte be a 10.-et mikor elindult - gyakorlatilag 9 honaposan elindult meg foga sem volt! Nagyon stabil, nagyon jo egyensulyerzeke van es igen, imbolyognak mert a fejuk tul nagy es elhuzza oket.
2012. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!