Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől görcsölhet a babám hasa...

Mitől görcsölhet a babám hasa 11 hónaposan? Úgy csinálja mint pár hónaposan, mikor hasfájós volt. Délután 5 körül jön rá. Tápszert eszik reggel este.

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
MIlyen (új) ételeket kapott mostanában, amióta ezt tapasztalod?
2012. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit eszik tápszeren kivül?

Az én fiam is szokta húzni magát a sárgabarcktól a mai napig fáj a hasa. Tegnap pl. evés után valahogy nem büfizett és majd a frászt hozta rám úgy sikítozott a fájdalomtól. Attól is fájhat, hogy nem tud kakilni, pukizni, büfizni.

2012. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi újat nem adtam neki. Vegyes zöldség volt az ebéd( répa, krumpli, kicsi karfiol, húsival. Arra is gondoltam, hogy lehet az időjárás is olyan, hogy nagyon érzékeny mindenre. Míg jó idő volt egy pár hétig semmi bajunk nem volt.
2012. máj. 17. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egyszeri alkalom volt?

Azt hittem rendszeres.

2012. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már ez megy 4 napja.
2012. máj. 17. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogzás esetleg? Nálunk az eleinte okozott szelességet és hasfájás is, de hamarabb "végzett" a pukikkal mint kicsiként.
2012. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!