Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győrben 6hetes csípő vizsgálat...

Győrben 6hetes csípő vizsgálatról lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Akinek friss tapasztalatai vannak..érdekelne hogy pontosan hogyis van?

Azt tudom hogy a Szent Imre uti rendelőbe kell vinni a babát, időpont kell? Mert hallottam olyat is hogy csak sorszámot kell húzni


2020. márc. 3. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, a Szent Imre úti rendelőben van sorszámosztás 8-tól a Betegfelvétel ablakánál, az első emeleten. Utána (ha jól emlékszem), 10-től kezdődik a rendelés a földszinten az ortopédián. (Ha a mentőbejárattól jössz, akkor az első folyosó balra.)


Utána a vizsgálat nagyon gyors. Két babát hívnak be egyszerre. Amíg az egyik öltöztet, a másikat vizsgálja a doktornő, rögtön megkapjátok a papírt. Kb. 3 perc onnantól az egész.


(Javaslom a Győr Petz Aladár Kórházban szülök/szültem Facebook csoportot, sok babás, kórházas, orvosos dolgot meg lehet találni, nagyon segítőkész csapat.)

2020. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!