Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a kislányom Voltunk...

Evelin9436 kérdése:

4 honapos a kislányom Voltunk az ortopédián ahol azt mondták hogy nincsen csípő ficamja ez 2 napja volt ma hívott a védőnő hogy kaptak egy beutalót a lányom nevére az ortopés orvos vissza hívta röntgenre de miért?

Figyelt kérdés
van egy plusz kis redőcske a jobb lában de nagyon pici ez már az ortopédián is ott volt nekem meg azt mondta hogy többet nem kel jönnöm mert nincs semmi baja most akkor mi történt csak meg akar győződni róla?

2017. okt. 27. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal vizsgálták, vagy csak fizikális vizsgálat történt?
2017. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fizikális de az orvos azt mondta h minden ok es se rontgen se semilyen kezeles nem szukseges. Most meg ez
2017. okt. 27. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Röntgenre semmiképpen nem kell vinni, esetleg ultrahangra. De ilyent nem hallottam, hogy a védőnő szóljon...
2017. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, lematadt a vége... szóval hogy a védőnőn keresztül üzen az orvos. Ha probléma lett volna, azonnal kellett volna szólni és elvégezni az ultrahangot.
2017. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ezért kezdtem el aggódni mert nekem semmit nem mondott aztan meg hivast kaptam
2017. okt. 28. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!