Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fáj neki a fürdés?

Miért fáj neki a fürdés?

Figyelt kérdés
4 hós a kisfiam, eddig imádott pancsizni. Mióta elkezdődött a fogzás, berakom a kádba már a bokájánál megérzi a vizet és fájdalmas, remegő sírásba kezd. Eleinte csak akkor sírt, ha a mellkasához ért a víz, aztán már akkor ha kukacához, most már bokánál elkapja a sírógörcs, mindaddig ,míg meg nem szárad. Babaolajjal kenem, plusz babaolajos vízbe teszem, száraz bőr ellen. Orvosnak mondtam, megnézte a kukacát és az sem piros. Nem tudom mi lehet a baj.
2020. márc. 4. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy időszak az egyik gyereknél talán olyan 3 hósan, amikor félt a víztől és fogalmam sincs mi okozhatta. Nagy ötletként egyszer együtt fürödtünk a nagy kádban, és elmúlt. :) Lehet, hogy egyébként is elmúlt volna, lehet, hogy az, hogy így stabilabban körbefogtam, vagy az, hogy én is hitelesítettem a fürdés "intézményét" segített, de mindenesetre jó buli volt :D
2020. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj neki, csak most nyílik ki lassan a világ és nem tetszik neki, majd újra szeretni fogja. Ez ilyen időszak.
2020. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Újra meg fogja szeretni. Később majd akkor fog ordítani, ha ki kell jönni.
2020. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezen mi is átmentünk, el fog múlni, csak egy átmeneti időről van szó.
2020. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi
2020. márc. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!