Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rendszeresseggel...

Milyen rendszeresseggel furdetitek a babatokat?

Figyelt kérdés
Van aki arra eskuszik, hogy eleg heti 1-2x, van aki meg arra, hogy minden nap. Nyilvan ha egy sulyos barna baleset tortenik az mas :) most ugy altalanossagban ertem

2019. júl. 17. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én minden nap fürdettem már az elején is. Ugyan a védőnő nem javasolta, de a fiam iszonyú hasfajós volt. Egész nap sírt. Az egyetlen amit élvezett és segített neki, az a meleg víz volt. Így nem vontam meg tőle, tényleg az első 2,5 hónapban minden nap abban a 10 percben volt nyugodt. És baromira élvezte.
2019. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap fürdetem. Elég bukós volt, szerintem ha heti 1-szer fürdetem besavanyodott volna.
2019. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap.

Eleinte ez az egy időpont fix a napjában. Sokat segít a napi rutin kialakulásában is.

2019. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Naponta. Nekem egyértelmű, hiszen én is mindennap fürdök
2019. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron és ha valami indokolja minden nap fürdettem, de mivel ekcémás így az orvos is azt javasolta, hogy inkább kétnaponta
2019. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden nap. Mikor nagyon pici volt és kaki sem volt akkor kimaradt egy-egy nap de egyébként naponta. Nagyon élvezte és élvezi úgyhogy szívesen fürdetem. Most 11 hónapos már van napi szinten kaki valamint estére (nem tudom hogy) tiszta kosz lesz, mindenhova mászó babám így nem is maradhat ki a fürcsi.
2019. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden nap, különben a melegben elég furcsa szaga lett volna. Persze, ha nagyon kakis akkor is. Imádja a vizet.
2019. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Naponta



Ugye a nem fürdetés nem azt jelenti, hogy nem tisztálkodik a baba.

Nekem macerás lett volna a " száraz fürdetés"


Ha nem teszed a tápszer/ anyatej ami befolyik mindenhova ( csak, fül mögé)bebüdösödik simán egy nap alatt.



Most 1 éves.. Van, hogy naponta 2-szer.. Olyan ramazurit csap, egyedül tanul enni...

2019. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiam imád fürdeni, kb 2-3 hetes kora óta naponta fürdetjük. A húgom gyerekei ekcémásak, aki kicsi elég durván, ők 2-3x fürdenek hetente. Èn a helyedben úgy csinálnám, ahogy nekem és a gyerekemnek is jó.
2019. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!