Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy alakul az esti...

Nálatok hogy alakul az esti rutin pár hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Igény szerint etetem, így gyakran szétcsúszik az esti rutin. Általában 18-19 órakor van fürdetés, de ha úgy jön ki az evés, hogy pl. 17:30 kor jóllakik, akkor bealszik, és van, hogy reggelig fel sem akar kelni, vagy max hajnalban... (Igen, mázlista vagyok) ugyanakkor nagyon nehéz így fürdetni. Van, hogy egy egy nap kimarad emiatt, mert nem szívesen ébresztem fel.

Ti hogy csináljátok? Felébresztitek fürdetéshez?



2020. márc. 5. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell ennyire ragaszkodni a fürdéshez. Kimarad egy nap, akkor kimarad...
2020. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem baj. Majd a beáll a rutin akkor egyszerűbb lesz
2020. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baj. Ahogy irtak nem baj ha kimarad a fürdés vagy fürdesd meg hamarabb vagy reggel ha kimarad este.

En nem kelteném fel hagy aludjon a picike. Majd változik ez idővel merev napirendet nem lehet kisgyerek mellett tartani.

2020. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi mindenkinek a választ! :)
2020. márc. 5. 20:19
 5/8 anonim válasza:
Én két naponta fürdetem 6 hónapos babámat. Én is igény szeri t szoptatom, így nekünk se egyszerű ráállni egy rutinra. Nálunk a fektetés fél 9 és 9 között van, előtte 1-1,5 órával fürdetem, de van, hogy közvetlenül lefekvés előtt, ha esetleg megcsúszna a "menetrend". Maradt már ki párszor fürdetés, másnap délelőtt az arcát megtörölgettem, mert izzadós a homloka.
2020. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ébreszd fel

Mi Németországban élünk és itt nem is tanácsolják a minden napos fürdetést, végülis miért is kéne? Hiszen nem koszos? Miért áztatod és szaritod a bőrét? Mi hetente 2x fürdetünk. Viszont én nem használok itthon törlőkendőt hanem nagy dolog után megmosom a popsiját a csap alatt ergo a fontosabb kényesebb rész meg van naponta mosva

2020. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5 hónaposak vagyok, eddig egy nap se maradt ki a fürdetés. Imádja a vizet, meg így hozzászokik, hogy minden nap fürdés van, neki ez játék és szórakozás is.


17.00körül szokott enni, 19.00kor fürdetés (eltart kb fél óráig), utána eszik és alszik is.


Szerintem jó a minden napi fürdetés. Persze nem gond ha egy nap kimarad, én a minden napos fürdetés híve vagyok, hiszen én is minden nap fürdök, jó bevezetni neki a napirendjébe szerintem. Már tudja hogy fürdés aztán cici és alvás. Születése óta így csináljuk

2020. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! :)
2020. márc. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!