Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édeskömény tea székrekedésre?...

Édeskömény tea székrekedésre? Mennyit adhatok az 5hos babámnak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az édeskömény felfújódás ellen jó, nem pedig székrekedésre.

A gyógyszertárban tudnak javasolni valamit, elvileg a kamilla jó erre, de nem tudom, mostanában divat-e iylen kis gyereknek adni.

2020. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szopis vagy tápos? Ez itt a nagy kérdés mert nem mindegy.. Hány napja nem kakilt? Mindkét babám szopis volt 6 hós korig semmi mást nem kaptak. Ilyen babáknál elöfordul hogy 1-2 hétig nem kakil, majd kakil ha kell. Többször is volt ilyen nálunk. Az elsönél pánikoltam én is orvoshoz is vittem többször de mindig megnyugtatott hogy az anyatejböl egyszerüen mindent felhasznál és nincs mit kikakilni. A másodiknál már tudtam ezt és ott is volt kétszer is hogy kb 10-14 napig nem kakilt. Majd mikor kellett akkor kakilt rendesen. Adjál neki több folyadékot. VIZET!
2020. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kamillát adok ilyenkor. gyenge teát még pluszban felvizezem es abba rakom a tápot.. Nekünk hatni szokott🙂
2020. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!