Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki babája Hipp combiotik...

Van aki babája Hipp combiotik bio tápszert eszik? Esetleg székrekedésre és hasfájásra jó lehet?

Figyelt kérdés
Milumil komfort és beba sensitív nem vált be. 😕
2018. jún. 9. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos, jó ideje ezt eszi. Előtte próbáltuk a Milumil HA optima start-ot, a Beba HA1, Beba1-et. Félve próbáltam ki a Hippet, mert sok vélemény nincs róla, nekünk szerencsére nagyon jól bevált. 1-es kezdtük, most fog nemsokára a 3-asra váltani ugye. Van, hogy éjjel emellett nem kér pluszba enni,a többi mellett sokszor kelt, anno a hasfájásra is ez hozott enyhulest, illetve bukós is volt, bár nem veszesen, hogy specko tápszer kelljen, de arra is "hatott", a Hipp mellett szépen kinotte kb 4 hónapos korára teljesen. Mi nyertünk ezzel a választással, De simán lehet h nektek egyáltalán nem jön be, meg az is, hogy nálatok is ez válik be. A tápszert eltalálni sok babánál nagyon nehéz...
2018. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félve próbálom én is, mert még csak 6 hetes a kisfiam és sajnos nagyon nehezen jön neki a kaki és a puki. Most a milumil komfortot eszi. Zöld nyálkás és sokszor darabkás a széklete szegénykémnek ez a tápszer meg probiotikumot is tartalmaz ha jól tudom. Köszi h megosztottad a tapasztalatod.
2018. jún. 10. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Most 10hónapos a fiam,a 4.hónaptol potoltam majd teljesen ki váltottam az anyatejet erre a tápszerre,soha semmilyen gondja nem volt,én nem adnék neki mást.Nincs két egyforma baba,de én nyugodt szívvel ajánlom :) sosem fájt a hasa,a széklete is rendben van,nekünk ez bevált

2018. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!